Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma

Prenájom bytu Praha 6 – Hradčany

Ubytujte sa blízko jedného z najväčších a najznámejších hradných komplexov celého sveta pomocou tímu Flatio. Vyberte si prenájom bytu v Prahe 6 – Hradčanoch a majte Pražský hrad pár krokov od domu.

Vyberte si z 523 nabídek bydlení na Flatio:
Nastěhování - Vystěhování
Hledat

Praha 6 – Hradčany: byty na prenájom

Chcete mať výhľad na Pražský hrad, keď sa prebudíte? Pozrite sa na mapku a vyberte si ideálny prenájom bytu v Prahe 6 – Hradčanoch, ktorý spĺňa Vaše požiadavky.


Najnovšie byty na prenájom v Praha 6 – Hradčany

Zabývajte sa na 4 týždne, pol roka alebo napríklad aj celých 12 mesiacov v blízkosti Pražského hradu, jedného z najväčších hradných komplexov na svete. S tímom Flatio to je jednoduché – stačí si vybrať na webe ideálny prenájom bytu v Prahe 6 – Hradčanoch a požiadať si online o rezerváciu. A do 24 hodín viete, či máte bývanie vo vrecku.


Prenájom bytu bez realitky v Praha 6 – Hradčany

Aj v centre hlavného mesta Českej republiky sa zvládnete ubytovať na pár týždňov alebo aj mesiacov bez nutnosti využiť služby od realitných kancelárií. Obráťte sa na start-up Flatio a jeho ponuku strednedobých prenájmov bytov v Prahe 6 – Hradčanoch bez realitky, ktorú predstavuje záujemcom pomocou virtuálnych prehliadok. Potom si len požiadate o rezerváciu vybraného bývania a počkáte max. 24 hodín na potvrdenie.