Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma

Prenájom bytu Praha 6 – Liboc

Majte to kúsok na medzinárodné letisko a zároveň bývajte v krásnom prostredí s atmosférou pravého vidieka. Pozrite sa na start-up Flatio a vyberte si strednedobý prenájom bytu v Prahe 6 – Liboc.

Vyberte si z 524 nabídek bydlení na Flatio:
Nastěhování - Vystěhování
Hledat

Liboc: byty na prenájom

S mapkou od Flatio budete už na prvý pohľad vedieť, kde presne sa nachádzajú všetky dostupné strednedobé prenájmy v Prahe 6 – Liboc.


Najnovšie byty na prenájom v Praha 6 – Liboc

Vybrať si bývanie v hlavnom meste Českej republiky je s tímom Flatio hračka a zvládnete to odkiaľkoľvek zo sveta, kde sa práve nachádzate a máte pripojenie na internet. Stačí si pozrieť virtuálne prehliadky najnovších bytov na prenájom v Prahe 6 – Liboc, požiadať o rezerváciu a do 24 hodín máte jasno.

od  529  / 30 dní
od  18  / den
Včetně všech služeb
od  1 855  / 30 dní
od  62  / den
Včetně všech služeb

Prenájom bytu bez realitky v Praha 6 – Liboc

Nie je dôvod obracať sa v hľadaní vhodného bývania v hlavnom meste Českej republiky na realitnú kanceláriu, ktorá Vám dá na úhradu vysoké provízie za sprostredkovanie. Obráťte sa radšej na start-up Flatio, kde si môžete odkiaľkoľvek zo sveta vybrať podľa virtuálnych prehliadok ideálny prenájom bytu v Prahe 6 – Liboc na 4 týždne alebo aj celých 12 mesiacov. U nás zaplatíte len za rezerváciu a servisný poplatok podľa dĺžky pobytu.