Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma

Prenájom bytu Praha 6 – Břevnov

Kúzelné prostredie hlavného mesta Českej republiky láka mnoho cestovateľov, ale tiež firmy alebo študentov. Ste jedným z nich a zháňate si bývanie na blížiaci sa pobyt? Vyberte si prenájom bytu v Prahe 6 – Břevnov.

Vyberte si z 751 nabídek bydlení na Flatio:
Nastěhování - Vystěhování
Hledat
Ověřeno službou Trustpilot
4.6

Praha 6 – Břevnov: byty na prenájom

Prehľadná mapka od Flatio Vám dá jasne na vedomie, ktoré strednedobé prenájmy bytov v Prahe 6 – Břevnov sú aktuálne dostupné.


Najnovšie byty na prenájom v Praha 6 – Břevnov

Na Flatio to stále žije rovnako ako v hlavnom meste Českej republiky. Hľadáte si v srdci Európy na pár týždňov alebo aj mesiacov ubytovanie, ktoré bude spĺňať všetky Vaše požiadavky? Pozrite sa na ponuku najnovších bytov na prenájom v Prahe 6 – Břevnov a vyberte si bývanie podľa svojich predstáv.

StayProtection + Stay Benefits
1. 4. - 14. 4. (14 dní)
77  / noc

1 000  celkem + 150  jednorázový servisní poplatek

Včetně všech služeb · Bez kauce

Prenájom bytu bez realitky v Praha 6 – Břevnov

Žiadna realitná kancelária, predražené hotely alebo rušné univerzitné internáty. Prečo sa uspokojiť s niečím, čo nespĺňa Vaše požiadavky na cenu alebo kvalitu? Pozrite sa radšej na start-up Flatio a vyberte si z ponuky strednedobých prenájmov bytov v Prahe 6 – Břevnov bez realitky a vysokých provízií. S nami to ide lacno – platíte len za rezerváciu 19 € a potom len servisný poplatok podľa dĺžky pobytu.