Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma

Prenájom bytu Praha 4 – Krč

Zažite hlavné mesto Českej republiky so všetkými jeho krásami. Zožeňte si dopredu na Flatio strednedobý prenájom bytu v Prahe 4 – Krči, lokalite, kde sa narodili a žili významní českí spisovatelia.

Vyberte si z 414 nabídek bydlení na Flatio:
Nastěhování - Vystěhování
Hledat

Praha 4 – Krč: byty na prenájom

Ako si môžete uľahčiť hľadanie vysnívaného bývania? Pozrite sa do mapky od Flatio, kde máte prehľadne vyznačené všetky dostupné prenájmy bytov v Prahe 4 – Krči.


Najnovšie byty na prenájom v Praha 4 – Krč

Buďte tým, kto ako prvý vyskúša najnovšie byty na prenájom v Prahe 4 – Krči, ktoré boli pridané na Flatio. Pozrite sa na virtuálne prehliadky a požiadajte si o rezerváciu. Akonáhle Vám ju do 24 hodín potvrdia, tak po príjazde zažijete na vlastnej koži, či je WiFi rýchla, ako sa uvádza alebo či je posteľ pohodlnejšia ako u Vás doma.

1 606  / 30 dní
54  / den
Včetně všech služeb

Prenájom bytu bez realitky v Praha 4 – Krč

Aj bez realitnej kancelárie si môžete v hlavnom meste Českej republiky zohnať krásne bývanie podľa svojich predstáv na pár týždňov alebo napríklad aj na celý rok. Stačí sa pozrieť na web od Flatio, vybrať lokalitu a výber začína! Zvoľte si ideálny prenájom bytu v Prahe 4 bez realitky a zbytočne vysokých provízií pre makléra. Náš tím to zvládne len s dvomi poplatkami – servisný podľa dĺžky pobytu a za rezerváciu.