Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma

Prenájom bytu Praha 4 – Záběhlice

Krásna vilová štvrť, rozľahlé sídlisko alebo aj zástavba rodinných domov. Láka Vás štvrť hlavného mesta Prahy, kde nie je núdza o spoznávanie nových ľudí? Vyberte si na Flatio prenájom bytu v Prahe 4 – Záběhlicích.

Vyberte si z 368 nabídek bydlení na Flatio:
Nastěhování - Vystěhování
Hledat

Praha 4 – Záběhlice: byty na prenájom

Mapka od Flatio Vám dá už na prvý pohľad jasne vedieť, kde sa presne nachádzajú všetky dostupné strednedobé prenájmy bytov v Prahe 4 – Záběhlicích.


Najnovšie byty na prenájom v Praha 4 – Záběhlice

Kto neskoro chodí, tomu ujde super ponuka na Flatio. Nenechajte si žiadne parádne bývanie prekĺznuť pomedzi prsty a pravidelne si pozrite najnovšie byty na prenájom v Prahe 4 – Záběhlicích. Ako prvý potom odchytíte ideálne bývanie pre Váš blížiaci sa pobyt na mesiac alebo aj celý jeden rok.

V tuto chvíli tu žádné nabídky nemáme. Prohlédněte si zatím nabídky v celém městě.


Prenájom bytu bez realitky v Praha 4 – Záběhlice

Žiadna realitná kancelária, maklér ani ich vysoké provízie. Na Flatio to vieme aj bez toho! Stačí si vybrať ideálny prenájom bytu v Prahe 4 – Záběhlicích bez realitky, požiadať si o jeho rezerváciu na zvolené obdobie a počkať na potvrdenie prenajímateľom max. 24 hodín. Akonáhle to máte odklepnuté, tak je bývanie podľa Vašich predstáv zaistené na 4 týždne, pol roka alebo aj napríklad celých 12 mesiacov.