Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma

Prenájom bytu Praha 4 – Michle

Poslal Vás zamestnávateľ na pracovnú cestu, idete do srdca Európy za štúdiom alebo ste digitálny nomád a hlavné mesto Českej republiky je Vaším ďalším cieľom? Vyberte si včas prenájom bytu v Prahe 4 – Michli.

Vyberte si z 525 nabídek bydlení na Flatio:
Nastěhování - Vystěhování
Hledat

Praha 4 – Michle: byty na prenájom

Vyberte si vhodný prenájom bytu v Prahe 4 – Michli na Flatio pomocou našej prehľadnej mapky. Nájdete v nej presné umiestnenie aj základné údaje o ponuke.


Najnovšie byty na prenájom v Praha 4 – Michle

Sledujete novinky s radosťou a chcete ich hneď na vlastnej koži vyskúšať? Na Flatio Vám dáme priestor – vyberte si ideálne bývanie na pár týždňov alebo aj mesiacov z najnovších bytov na prenájom v Prahe 4 – Michli. Ako prvý potom môžete vložiť hodnotenie a dať spätnú väzbu pre ďalších budúcich nájomníkov.

V tuto chvíli tu žádné nabídky nemáme. Prohlédněte si zatím nabídky v celém městě.


Prenájom bytu bez realitky v Praha 4 – Michle

Krásny byt podľa Vašich predstáv zoženiete ľahko na pár týždňov aj mesiacov bez nutnosti využiť služby realitnej kancelárie alebo predražené hotely. Stačí si pozrieť ponuku dostupného bývania na webe Flatio a vybrať si ideálny prenájom bytu v Prahe 4 – Michli bez realitky a vysokých provízií pre maklérov. Najneskôr do 24 hodín po rezervácii Vám dá prenajímateľ potvrdenie, že môžete s bytom počítať na vybrané obdobie.