Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma

Prenájom bytu Praha 4 – Podolí

Blíži sa Vám pobyt v hlavnom meste Českej republiky a hľadáte si teraz miesto, kde strávite celý čas svojej cesty? Ubytujte sa na pravom brehu Vltavy a zožeňte si na Flatio prenájom bytu v Prahe 4 – Podolí.

Vyberte si z 414 nabídek bydlení na Flatio:
Nastěhování - Vystěhování
Hledat

Praha 4 – Podolí: byty na prenájom

Zatiaľ neviete, v akej štvrti Podolí chcete bývať? Prehľadná mapka na Flatio Vám uľahčí výber z ponúkaných prenájmov bytov v Prahe 4.


Najnovšie byty na prenájom v Praha 4 – Podolí

Chcete z okna výhľad na Vltavu? Alebo mať napríklad nábrežie len pár krokov od domu? Vyberte si na Flatio pre svoj blížiaci sa pobyt v hlavnom meste Českej republiky z najnovších bytov na prenájom v Prahe 4 – Podolí a vyskúšajte ponúkané bývanie ako prvý. Rezervovať si byt môžete na pár týždňov alebo aj celý 1 rok.

1 268  / 30 dní
42  / den
Včetně všech služeb
Byt k pronájmu - Praha 4 - Podolí
Ověřeno společností Flatio · Ověřeno nájemníky ·
5 hodnocení

Prenájom bytu bez realitky v Praha 4 – Podolí

Blíži sa Vám pobyt v hlavnom meste Českej republiky? Zháňate si bývanie, ale nechcete míňať peniaze za predražené hotely, penzióny ani na maklérov? Pozrite sa na start-up Flatio a jeho ponuku strednedobých prenájmov na 4 týždne, pol roka alebo aj 12 mesiacov. Potom už si stačí len vybrať ideálny prenájom bytu v Prahe 4 – Podolí bez realitky podľa priložených virtuálnych prehliadok a požiadať o rezerváciu.