Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma

Prenájom bytu Praha 4 – Nusle

Láka Vás bývať v pražskej štvrti s dlhou históriou? Zvoľte si na Flatio prenájom bytu v Prahe 4 – Nusliach a nechajte na seba dýchať atmosféru samotného srdca Európy po celý čas svojho pobytu.

Vyberte si z 414 nabídek bydlení na Flatio:
Nastěhování - Vystěhování
Hledat

Praha 4 – Nusle: byty na prenájom

Chcete na prvý pohľad vidieť, kde je umiestnený Vami vybraný byt? Pozrite sa do mapky a majte všetky voľné byty na prenájom v Prahe 4 – Nusliach na jednom mieste.


Najnovšie byty na prenájom v Praha 4 – Nusle

Máte v pláne pracovnú, študijnú alebo výletnú cestu do hlavného mesta Českej republiky a už sa teraz obhliadate po ideálnom bývaní? Pozrite sa na ponuku najnovších bytov na prenájom v Prahe 4 – Nusliach a staňte sa prvým nájomníkom, ktorý ohodnotí kvalitu aj reálnosť popisu uvedeného na webe.

2 114  / 30 dní
70  / den
Včetně všech služeb
1 776  / 30 dní
59  / den
Včetně všech služeb
2 114  / 30 dní
70  / den
Včetně všech služeb

Prenájom bytu bez realitky v Praha 4 – Nusle

Vyberte si ideálny prenájom bytu v Prahe 4 – Nusliach bez realitky, obráťte sa na start-up Flatio a pozrite sa na ponuky na webe, ku ktorým sú priložené aj virtuálne prehliadky. Uľahčíte si tak voľbu svojho bývania na 4 týždne, pol roka alebo aj 12 mesiacov pobytu. Všetko navyše bez vysokých provízií od realitných kancelárií alebo platieb predraženým hotelom. S bytmi na Flatio ušetríte a zároveň dostanete kvalitu.