Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma

Prenájom bytu Praha 8 – Čimice

Zaistite si dopredu pred svojím príjazdom do hlavného mesta Českej republiky pokojné bývanie na jeho severnom okraji. Na Flatio si vyberte medzi ponukou prenájmov bytov v Prahe 8 – Čimice na mesiac alebo aj celý rok.

Vyberte si z 368 nabídek bydlení na Flatio:
Nastěhování - Vystěhování
Hledat

Praha 8 – Čimice: byty na prenájom

Zabývajte sa na samotnom okraji hlavného mesta. Na našej mapke sa ľahko zorientujete a potom už si len stačí vybrať prenájom bytu v Prahe 8 – Čimice.


Najnovšie byty na prenájom v Praha 8 – Čimice

Čaká Vás teraz dlhšie trvajúci študijný alebo napríklad pracovný pobyt v hlavnom meste Českej republiky a zháňate si dopredu miesto, kde budete bývať po celú dobu? Na Flatio si vyberte z najnovších prenájmov bytov v Prahe 8 – Čimice a majte istotu miesta, kde zložíte pravidelne hlavu alebo si ráno dáte dobrú domácu kávu.

V tuto chvíli tu žádné nabídky nemáme. Prohlédněte si zatím nabídky v celém městě.


Prenájom bytu bez realitky v Praha 8 – Čimice

Realitné kancelárie Vám síce zoženú často pekné bývanie, ale tiež si za sprostredkovanie vezmú veľmi vysoké provízie. Nenechajte sa obrať o svoje úspory a radšej sa pozrite na web Flatio, kde je široká ponuka strednedobých prenájmov bytov v Prahe 8 – Čimice, ktoré si môžete rezervovať na 4 týždne, pol roka alebo napríklad aj celých 12 mesiacov svojho plánovaného pobytu v hlavnom meste Českej republiky.