Prenájom bytu Praha 8 - Troja - Flatio
Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma
Flatio.sk Česká republika Praha Praha 8 Troja

Prenájom bytu Praha 8 – Troja

Vydávate sa už čoskoro na cestu do hlavného mesta Českej republiky a túžite mať cez víkend blízko do Botanickej záhrady alebo napríklad do ZOO, kde sa zrelaxujete? Vyberte si na Flatio prenájom bytu v Prahe 8 – Troja.

Vyberte si z nabídek bydlení na Flatio:
Nastěhování - Vystěhování
Hledat
Ověřeno službou Trustpilot
4.6

Praha 8 – Troja: byty na prenájom

Túžite mať z okien výhľad na zámok alebo to mať čo najbližšie napríklad do ZOO? Na našej mapke si vyberte ideálny prenájom bytu v Prahe 8 – Troja.


Najnovšie byty na prenájom v Praha 8 – Troja

S Flatio pri výbere bývania v hlavnom meste Českej republiky ušetríte čas aj peniaze. Pozrite sa na web, prejdite si virtuálne prehliadky pri najnovších bytoch na prenájom v Prahe 8 – Troja a požiadajte si o rezerváciu. Najneskôr do 1 dňa viete, či to máte vo vrecku a môžete sa začať baliť na svoj mesačný alebo aj celoročný pobyt.

V tuto chvíli tu žádné nabídky nemáme. Prohlédněte si zatím nabídky v celém městě.


Prenájom bytu bez realitky v Praha 8 – Troja

Obávate sa, že zohnať pekný prenájom bytu v Prahe 8 – Troja bez realitky je nadľudský výkon? Na Flatio Vám tieto pochyby vyvrátime, pretože u nás sprostredkovávame strednedobé prenájmy na 4 týždne, pol roka alebo aj 12 mesiacov. Všetko navyše bez vysokých provízií – s nami platíte len 19 € za úspešnú rezerváciu a potom už len servisný poplatok, ktorý vypočítame podľa dĺžky Vášho plánovaného pobytu.