Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma

Prenájom bytu Praha 8 – Střížkov

V Střížkove sa bude páčiť študentovi, pracantovi aj výletníkovi – dostupná je poliklinika, obchody alebo napríklad aj pravidelné linky MHD. Vyberte si aj Vy pre celú dobu pobytu prenájom bytu v Prahe 8 – Střížkov.

Vyberte si z 539 nabídek bydlení na Flatio:
Nastěhování - Vystěhování
Hledat

Praha 8 – Střížkov: byty na prenájom

Strácate sa v množstve ponúk pre hlavné mesto ČR? Na našej prehľadnej mapke budete hneď zorientovaní, vyberte si medzi prenájmami bytov v Prahe 8 – Střížkov.


Najnovšie byty na prenájom v Praha 8 – Střížkov

Prečo by ste si mali vyberať pre svoj mesačný alebo napríklad aj celoročný pobyt v hlavnom meste Českej republiky len medzi predraženými hotelmi či penziónmi? Obráťte sa na start-up Flatio a pozrite sa na ponuku najnovších bytov na prenájom v Prahe 8 – Střížkov, kde môžete stráviť aj celých 12 mesiacov svojej cesty.

V tuto chvíli tu žádné nabídky nemáme. Prohlédněte si zatím nabídky v celém městě.


Prenájom bytu bez realitky v Praha 8 – Střížkov

Zabývajte sa na pár týždňov alebo aj mesiacov v pražskej štvrti, kde máte všetko, čo by ste mohli pri svojom študijnom, pracovnom alebo aj výletnom pobyte potrebovať – obchody, kaviarne, školu alebo napríklad aj polikliniku. Pozrite sa na ponuky strednedobých prenájmov v Prahe 8 – Střížkov na Flatio a pozrite si priložené virtuálne prehliadky, vďaka ktorým si prehliadnete svojím tempom všetko vybavenie.