Prenájom bytu Praha 8 - Nové Město - Flatio
Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma
Flatio.sk Česká republika Praha Praha 8 Nové Město

Prenájom bytu Praha 8 – Nové Město

Vydávate sa už čoskoro na pracovný alebo napríklad aj študijný pobyt do hlavného mesta Českej republiky? Vyberte si bývanie, kde máte dostupné všetky tri linky metra a voľte prenájom bytu v Prahe 8 – Nové Město.

Vyberte si z nabídek bydlení na Flatio:
Nastěhování - Vystěhování
Hledat
Ověřeno službou Trustpilot
4.6

Praha 8 – Nové Město: byty na prenájom

Zháňate si v ČR bývanie na pár týždňov alebo aj mesiacov a chcete to mať kúsok na nádražie? Pozrite sa do mapky a vyberte si prenájom bytu v Prahe 8 – Nové Město.


Najnovšie byty na prenájom v Praha 8 – Nové Město

Nevyhadzujte peniaze oknom za predražené hotely alebo penzióny v hlavnom meste Českej republiky, obráťte sa na start-up Flatio a pozrite sa na jeho ponuku najnovších prenájmov v Prahe 8 – Nové Město. U nás platíte len za úspešnú rezerváciu a servisný poplatok, ktorý sa vypočíta podľa dĺžky Vášho pobytu.

V tuto chvíli tu žádné nabídky nemáme. Prohlédněte si zatím nabídky v celém městě.


Prenájom bytu bez realitky v Praha 8 – Nové Město

Zháňanie bývania v hlavnom meste Českej republiky na pár týždňov alebo aj mesiacov cez realitné kancelárie nie je jediné možné riešenie. Pozrite sa na ponuky strednedobých prenájmov bytov v Prahe 8 – Nové Město bez realitky a vyberte si pre seba ideálne bývanie napríklad aj na celú dobu svojho pobytu. S nami ušetríte peniaze aj čas – do 24 hodín od podania žiadosti o rezerváciu máte potvrdenie a platíte len servisný poplatok a 19 € za rezerváciu.