Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma

Prenájom bytu Praha 8 – Karlín

Ubytujte sa v pražskej štvrti, ktorá nesie svoje meno po Karolíne Auguste, manželke cisára Františka I. Na Flatio sa pozrite na ponuky prenájmov v Prahe 8 – Karlín a vyberte si ideálne bývanie na mesiac alebo aj celý rok.

Vyberte si z 540 nabídek bydlení na Flatio:
Nastěhování - Vystěhování
Hledat

Praha 8 – Karlín: byty na prenájom

Zaistite si bývanie blízko metra alebo napríklad obľúbenej kaviarne. Vyberte si na mapke Flatio ideálny prenájom bytu v Prahe 8 – Karlín.


Najnovšie byty na prenájom v Praha 8 – Karlín

Zvoľte si na webe Flatio na mesiac alebo aj celý rok z najnovších bytov na prenájom v Prahe 8 – Karlín ideálne bývanie pre celý svoj študijný, pracovný alebo aj výletný pobyt, ktoré bude podľa Vašich predstáv. Už nemusíte riešiť drahé hotely alebo rušné univerzitné internáty, pretože s Flatio sa ubytujete v domácom prostredí.

1 314  / 30 dní
44  / den
Včetně všech služeb
od  1 116  / 30 dní
od  37  / den
Včetně všech služeb
od  2 536  / 30 dní
od  85  / den
Včetně všech služeb

Prenájom bytu bez realitky v Praha 8 – Karlín

Krásne bývanie na 4 týždne, pol roka alebo aj 12 mesiacov si vyberiete ľahko na Flatio aj bez potreby využiť služby realitnej kancelárie s vysokými províziami. U nás na webe si pozrite virtuálne prehliadky všetkých ponúk prenájmov bytov v Prahe 8 – Karlín bez realitky a zvoľte si ľahko miesto aj lokalitu, v ktorej chcete pobývať po celú dobu svojho blížiaceho sa pobytu v hlavnom meste Českej republiky.