Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma

Prenájom bytu Praha 1 – Hradčany

Pražský hrad sa radí k najväčším hradným komplexom na celom svete. Chcete bývať v jeho blízkosti? Vyberte si strednedobý prenájom bytu v Prahe 1 – Hradčanoch na Flatio a majte kus histórie pár krokov od domu.

Vyberte si z 539 nabídek bydlení na Flatio:
Nastěhování - Vystěhování
Hledat

Praha 1 – Hradčany: byty na prenájom

Mapka od Flatio Vám ľahko pomôže vybrať ideálny prenájom bytu v Prahe 1 – Hradčanoch. Všetky ponuky máte vďaka nej prehľadne na jednom mieste.


Najnovšie byty na prenájom v Prahe 1 – Hradčany

Bývajte pár týždňov alebo aj mesiacov v prenájme bytu v Prahe 1 – Hradčanoch a zažite na vlastnej koži kúzelnú atmosféru samotného srdca Európy. Rezervujte si vysnívané bývanie včas na Flatio – pozrite sa na priložené virtuálne prehliadky a pošlite online žiadosť. Do 24 hodín viete, či všetko klaplo!

V tuto chvíli tu žádné nabídky nemáme. Prohlédněte si zatím nabídky v celém městě.


Prenájom bytu bez realitky v Prahe 1 – Hradčany

Už ste skoro prestali dúfať, že zvládnete zohnať prenájom bytu v Prahe 1 – Hradčanoch bez realitky? Sme radi, že ste to nevzdali! Na Flatio si poradíte ľahko aj bez nej. Stačí si vybrať z ponuky strednedobých prenájmov ideálne bývanie práve pre Vás na 4 týždne, pol roka alebo napríklad aj celých 12 mesiacov. A potom len požiadate o rezerváciu na zvolené obdobie a max. do 24 hodín máte potvrdenie od prenajímateľa.