Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma

Prenájom bytu Praha 1 – Malá Strana

Očarujúca atmosféra podhradia Pražského hradu sa môže stať na pár týždňov alebo aj mesiacov vašou dennou rutinou. Vyberte si prenájom bytu v Prahe 1 – Malá Strana a užite si svoj pobyt v hlavnom meste Českej republiky.

Vyberte si z 523 nabídek bydlení na Flatio:
Nastěhování - Vystěhování
Hledat

Praha 1 – Malá Strana: byty na prenájom

Chcete mať výhľad na Pražský hrad? Vyberte si na našej mapke prenájom bytu v Prahe 1 – Malej Strane a zabývajte sa na pár týždňov alebo mesiacov v podhradí.


Najnovšie byty na prenájom v Prahe 1 – Malá Strana

Nenechajte si ujsť dokonalé bývanie na mesiac alebo napríklad aj na celý rok v srdci Európy. Vyberte si na Flatio pomocou virtuálnych prehliadok z najnovších bytov na prenájom v Prahe 1 – Malej Strane, požiadajte o rezerváciu a máte vyhrané. Po odovzdaní kľúčov si už len stačí užívať hlavné mesto Českej republiky naplno.

od  1 855  / 30 dní
od  62  / den
Včetně všech služeb
3 504  / 30 dní
117  / den
Včetně všech služeb
2 358  / 30 dní
79  / den
Včetně všech služeb

Prenájom bytu bez realitky v Prahe 1 – Malá Strana

Chcete si zohnať prenájom bytu v Prahe 1 – Malej Strane bez realitky? Na Flatio Vám toto prianie jednoducho splníme. Stačí si pozrieť ponuku voľných bývaní na webe a požiadať si o rezerváciu na vybrané obdobie. U nás to ide ľahko, rýchlo a bez zbytočne vysokých poplatkov, ktoré sú bežné v realitných kanceláriách. Využite svoju šancu získať lacno vysnívané bývanie na pár týždňov alebo aj mesiacov Vášho pobytu v ČR.