Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma

Prenájom bytu Praha 1 – Vinohrady

Chcete mať centrum mesta za rohom a všetko od seba kúsok? Na Flatio nájdete ponuku strednedobých prenájmov bytov v Prahe 1 – Vinohradoch. Zohnať je možné bývanie na mesiac alebo napríklad aj na celý rok.

Vyberte si z 539 nabídek bydlení na Flatio:
Nastěhování - Vystěhování
Hledat

Praha 1 – Vinohrady: byty na prenájom

Mapka od Flatio Vám uľahčí výber prenájmu bytu v Prahe 1 – Vinohradoch. Prehľadne ukazuje základné informácie o ponukách vrátane ceny aj lokality.


Najnovšie byty na prenájom v Prahe 1 – Vinohrady

Máte radi novinky a nebojíte sa ich využiť vždy ako prvý? Pozrite si virtuálne prehliadky pri najnovších bytoch na prenájom v Prahe 1 – Vinohradoch na Flatio a vyberte si ideálne bývanie pre Vaše potreby v hlavnom meste ČR. Všetky ponuky na webe majú zaistené kompletné vybavenie nábytkom aj príslušenstvom.

od  2 921  / 30 dní
od  97  / den
Včetně všech služeb
od  1 753  / 30 dní
od  58  / den
Včetně všech služeb

Prenájom bytu bez realitky v Prahe 1 – Vinohrady

Plánujete pracovnú, študijnú alebo napríklad aj výletnú cestu do hlavného mesta Českej republiky? Zožeňte si dopredu vhodné bývanie, ktoré splní Vaše požiadavky na pohodlie aj lokalitu. Start-up Flatio Vám pomôže zohnať prenájom bytu v Prahe 1 – Vinohradoch bez realitky a ich vysokých provízií. S nami platíte len za rezerváciu 19 € a servisný poplatok podľa dĺžky pobytu. Ušetrené peniaze tak môžete využiť pre spoznávanie srdca Európy.