Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma

Prenájom bytu Praha 1 – Nové Město

Zožeňte si na Flatio prenájom bytu v Prahe 1 – Novom Měste, kde sa krížia všetky linky metra a hustá sieť MHD Vám umožní dostať sa včas kamkoľvek, kde práve potrebujete. Zostať je možné pár týždňov alebo aj celý rok.

Vyberte si z 416 nabídek bydlení na Flatio:
Nastěhování - Vystěhování
Hledat

Praha 1 – Nové Město: byty na prenájom

Radi hneď na prvý pohľad viete, kde sa bývanie nachádza a za akú cenu bude? Naša mapka Vám pomôže nájsť ideálny prenájom bytu v Prahe 1 – Novom Měste.


Najnovšie byty na prenájom v Prahe 1 – Nové Město

Máte v obľube novinky a ich skúšanie Vás teší? Buďte medzi prvými, kto na vlastnej koži overí kvalitu najnovších bytov na prenájom v Prahe 1 – Novom Měste, ktoré nájdete na Flatio. Pozrite si ponuku na webe a vyberte si v nej svoje kompletne zariadené bývanie na pár týždňov alebo aj mesiacov.

1 902  / 30 dní
63  / den
Včetně všech služeb
od  990  / 30 dní
od  33  / den
Včetně všech služeb
1 691  / 30 dní
56  / den
Včetně všech služeb

Prenájom bytu bez realitky v Prahe 1 – Nové Město

Čaká Vás cesta do Prahy na mesiac alebo napríklad aj na celý jeden rok a oceníte MHD hneď za rohom, aby ste mali všetky kúty srdca Európy kúsok? Zožeňte si ľahko prenájom bytu v Prahe 1 – Novom Měste bez realitky na Flatio a nevyhadzujte peniaze za vysoké provízie pre maklérov. Radšej investujte ušetrené financie do spoznávania krás hlavného mesta Českej republiky alebo na pozornosti pre svojich blízkych.