Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma

Prenájom bytu Praha 1 – Josefov

Túžite mať počas svojho pobytu v Prahe výhľad z okien na Vltavu a nábrežie pár metrov od domu? Vyberte si na Flatio ideálny prenájom bytu v Prahe 1 – Josefove na pár týždňov alebo napríklad aj mesiacov.

Vyberte si z 526 nabídek bydlení na Flatio:
Nastěhování - Vystěhování
Hledat

Praha 1 – Josefov: byty na prenájom

Máte v obľube kúzelnú atmosféru miest s dlhou históriou? Zažite ju aj v hlavnom meste ČR! Pozrite sa do mapky a vyberte si prenájom bytu v Prahe 1 – Josefove.


Najnovšie byty na prenájom v Prahe 1 – Josefov

Zažite Prahu s celou jej kúzelnou atmosférou plnou histórie, ktorá na Vás dýcha z každej strany ulice. Vyberte si na Flatio z najnovších bytov na prenájom v Prahe 1 – Josefove, odkiaľ to máte kúsok k Vltave aj za pamiatkami. Zostať tu môžete 4 týždne, mesiac alebo aj celý jeden rok Vášho pobytu v ČR.

3 818  / 30 dní
127  / den
Včetně všech služeb
3 243  / 30 dní
108  / den
Včetně všech služeb
od  2 833  / 30 dní
od  94  / den
Včetně všech služeb

Prenájom bytu bez realitky v Prahe 1 – Josefov

Už ste skoro stratili nádej, že si zvládnete zohnať strednedobý prenájom bytu v Prahe 1 – Josefove bez realitky a vysokých provízií? Žiadne ďalšie zúfanie, na Flatio to vieme. Pozrite sa k nám na web a vyberte si z ponuky bývania ideálny prenájom pre Vaše potreby na mesiac alebo napríklad aj celý rok vo zvolenej lokalite. Po odovzdaní kľúčov potom môžete začať okamžite bývať, pretože všetky byty sú úplne zariadené.