Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma

Prenájom bytu Praha 1 – Staré město

Bývať v samom srdci Európy je čarovné. Využite aj Vy možnosti pobývať mesiac alebo napríklad aj celý jeden rok v strednedobom prenájme bytu v Prahe 1 – Starom měste a užite si svoju cestu do ČR naplno.

Vyberte si z 746 nabídek bydlení na Flatio:
Nastěhování - Vystěhování
Hledat

Praha 1 – Staré město: byty na prenájom

Zožeňte si na Flatio prenájom bytu v Prahe 1 – Starom měste ľahko a rýchlo. Vyberte si na mapke ideálnu lokalitu aj byt a požiadajte si o rezerváciu.


Najnovšie byty na prenájom v Prahe 1 – Starom Měste

Kto neskoro chodí, sám sebe škodí. Buďte pripravení a každý deň si prehliadnite najnovšie byty na prenájom v Prahe 1 – Starom měste na Flatio. Nenechajte si ujsť ideálne bývanie na 4 týždne, pol roka alebo aj 12 mesiacov, včas si pozrite virtuálne prehliadky ponúk a vyberte si svoje budúce sídlo na pár týždňov alebo aj mesiacov.

StayProtection Ověřeno nájemníky
Nová nabídka
10. 5. - 8. 6. (30 dní)
120  / noc
Včetně všech služeb
StayProtection
Nová nabídka
25. 4. - 24. 5. (30 dní)
114  / noc
Včetně všech služeb
StayProtection
Nová nabídka
22. 4. - 21. 5. (30 dní)
113  / noc
Včetně všech služeb

Prenájom bytu bez realitky v Prahe 1 – Starom měste

Hľadáte si prenájom bytu v Prahe 1 – Starom měste, ale nadsadené provízie realitných kancelárií pri vybraných bývaniach nechcete podporovať? Na Flatio si ľahko zoženiete strednedobý prenájom bez realitky a vysokých poplatkov, ktoré idú do vrecka maklérom. S nami to ide rýchlo a lacno, obráťte sa na náš tím a zožeňte si bývanie na pár týždňov alebo aj mesiacov v samotnom centre hlavného mesta Českej republiky.