Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma

Prenájom bytu Brno-Bystrc

Máte radi veľa priestoru? Vyberte si krátkodobý alebo strednedobý prenájom bytu v Brne-Bystrc, lokalite, ktorá je svojou rozlohou vôbec najväčšou oblasťou celého mesta. Budete to mať kúsok na priehradu aj do ZOO.

Vyberte si z 32 nabídek bydlení na Flatio:
Nastěhování - Vystěhování
Hledat

Brno-Bystrc: byty na prenájom

Prenájmy v Brne-Bystrci si môžete prezrieť v našej prehľadnej mapke a vybrať si tak, či chcete bývanie kúsok od priehrady alebo napríklad blízko hradu Veveří.


Najnovšie byty na prenájom: Brno-Bystrc

Pravidelne sa s obľubou vrháte do neznáma a objavujete nové veci okolo seba aj kúty z celého sveta? Pokiaľ Vás teraz Vaše pracovné, študijné alebo napríklad aj výletné cesty vedú do druhého najväčšieho mesta Českej republiky, tak si pozrite pre svoje bývanie najnovšie byty na prenájom a ich virtuálne prehliadky. Pokiaľ sa zdržíte aspoň 14 dní, tak ich môžete využiť po celú dobu svojho pobytu. A ten pokojne môže byť aj celý jeden rok. Prenájom bytu v Bystrci si navyše zaistíte bez kaucie a zbytočne vysokých poplatkov.

V tuto chvíli tu žádné nabídky nemáme. Prohlédněte si zatím nabídky v celém městě.


Bývanie v Brne-Bystrci: čo je dobré vedieť

Milujete plávanie a s tým spojené voľnočasové aktivity? Ubytujte sa pri svojom blížiacom sa pobyte v Brne v Bystrci a majte za rohom priehradu alebo aj Zoologickú záhradu. Na ploche s veľkosťou 27,24 km² bolo v roku 2011 cez 24 tisíc obyvateľov, túžite byť teraz na pár týždňov alebo aj mesiacov medzi nimi? Pozrite sa na ponuku prenájmov bytov v Brne-Bystrci na Flatio a rezervujte si bývanie, ktoré vyhovuje Vašim potrebám aj vkusu. Od centra to máte MHD približne pol hodiny, ale za tie zážitky to určite stojí. Nechajte sa Brnom pohltiť a zažite ho naplno.


Najlepšie hodnotené byty v Brne-Bystrci

Keď vidíte pri bývaní plné hodnotenie od niekoľkých predchádzajúcich klientov, dáva to celej ponuke väčšiu dôveru, že? Na Flatio si to uvedomujeme, a preto si u nás môžete ľahko nájsť najlepšie hodnotené byty na prenájom v Brne-Bystrci. Nemusíte sa tak už spoliehať len na popisy a virtuálne prehliadky, názory reálnych nájomníkov Vám odpovedia na všetky Vaše pochybnosti. Vy už potom len môžete v pokoji vyberať tie najlepšie byty v Brne-Bystrci na Flatio a pri tom ideálnom práve pre Vás si požiadať o rezerváciu na 14 dní, mesiac alebo aj na celý jeden rok.

V tuto chvíli tu žádné nabídky nemáme. Prohlédněte si zatím nabídky v celém městě.


Časovo flexibilný prenájom bytu v Bystrci

Idete do Brna za prácou, štúdiom alebo aj na dlhší výlet? Bude Váš pobyt trvať aspoň 14 dní, ale nepretiahne sa na dlhšie ako 12 mesiacov? Tak to sa obráťte na Flatio a hľadajte si bývanie v Brne-Bystrci na ich webe. Veľmi ľahko si nájdete krátkodobý, strednedobý aj dlhodobý prenájom bytu v Brne-Bystrci.

Prenájom bytu na 14 dní

Už teraz viete, že sa v Brne zdržíte minimálne 14 dní? Bývajte po celý čas pobytu v domácom prostredí a zvoľte si na Flatio z prenájmov bytov v Brne-Bystrci ten ideálny práve pre Vás a Vaše potreby.

Prenájom bytu na mesiac

Strávite v Brne minimálne mesiac a hľadáte si miesto, kde zložíte každý deň hlavu? Vyberte si prenájom bytu na mesiac v Brne-Bystrci a neriešte drahé hotely alebo rušné bývanie na internáte. Majte svoj pokoj a súkromie s Flatio.

Prenájom bytu na pol roka

Budete žiť pol roka v Brne? Chcete pobývať v prostredí, ktoré bude pripomínať pravý domov? Pozrite si ponuky úplne vybavených bývaní na Flatio a vyberte si prenájom bytu na 6 mesiacov v Brne-Bystrci.

Prenájom bytu na rok

Hľadáte si na celých 12 mesiacov bývanie v druhom najväčšom meste Českej republiky, ale nechcete nechať ležať svoje nasporené peniaze v kaucii alebo ich vkladať do drahých hotelov? Voľte prenájom bytu na rok na Flatio.


Prenájom bytu bez realitky a bez kaucie Brno-Bystrc

Hádzať peniaze z okna vie každý, ale prečo to robiť, keď máte možnosť zariadiť si kvalitné bývanie v Brne podľa svojich predstáv pomocou tímu Flatio a bez nutnosti platiť vysoké provízie realitkám? Využite ponuku krátkodobých alebo strednedobých prenájmov na webe a vyberte si byt na 14 dní, mesiac alebo aj na celý jeden rok, ktorý bude vyhovovať Vašim požiadavkám na lokalitu aj vybavenie.

Bez realitky

Kto si šetrí, tak ten má potom za tri. Držte sa tohto pravidla a zožeňte si prenájom bytu v Brne-Bystrci bez realitky a vysokých provízií za sprostredkovanie. Start-up Flatio Vám umožní vybrať si ideálne bývanie v najrozľahlejšej lokalite celého Brna veľmi ľahko a z akéhokoľvek miesta, kde sa práve nachádzate. A zaplatíte len 19 € za rezerváciu a potom servisný poplatok podľa dĺžky Vašej návštevy.

Bez kaucie

Je Vašim cieľom zohnať v Brne bývanie napríklad aj na celý jeden rok, bez toho aby ste boli nútení platiť kauciu aj vo výške niekoľkých nájmov? Na Flatio Vám ho pomôžeme splniť, v ponuke máme len prenájmy bytov v Brne-Bystrci bez kaucie.