Prenájom bytu Brno Žabovřesky - Flatio
Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma
Flatio.sk Česká republika Brno Brno - Žabovřesky Vyberte

Prenájom bytu Brno-Žabovřesky

Chcete bývať vo veľkomeste na pár týždňov alebo aj celý rok Vášho pobytu a zároveň mať kúsok od domu lesy, kde môžete tráviť svoj voľný čas? Vyberte si prenájom bytu v Brne-Žabovřeskách a tento popis sa stane realitou.

Vyberte si z nabídek bydlení na Flatio:
Nastěhování - Vystěhování
Hledat
Ověřeno službou Trustpilot
4.6
StayProtection + Stay Benefits
17. 7. - 21. 7. (5 dní)
26  / noc

103  celkem + 15  jednorázový servisní poplatek

Včetně všech služeb · Bez kauce

Brno-Žabovřesky: byty na prenájom

Túžite mať výhľad na les alebo dávate prednosť rušnejšej časti Brna, kde to stále žije? Prehliadnite si na mapke prenájmy v Brne-Žabovřeskách a vyberte si podľa seba.


Najnovšie byty na prenájom: Brno-Žabovřesky

Čaká Vás cesta do Brna a Vy sa teraz rozhodujete, kde budete bývať? Máte vyhliadnutý pekný prenájom bytu v Žabovřeskách, avšak ešte stále váhate, či ísť na pár týždňov alebo aj na celých 12 mesiacov do neho? Sledujte pravidelne na webe Flatio najnovšie byty na prenájom aj ich priložené virtuálne prehliadky. A napríklad sa objaví ďalšie bývanie, ktoré Vás osloví ešte o niečo viac a Vy sa pre neho vo finále rozhodnete. Potom si ho stačí len rezervovať, uhradiť za to poplatok 19 € a najneskôr do 24 hodín budete vedieť, či všetko klaplo.

StayProtection + Stay Benefits
17. 7. - 21. 7. (5 dní)
26  / noc

103  celkem + 15  jednorázový servisní poplatek

Včetně všech služeb · Bez kauce

Prenájom bytu bez realitky a bez kaucie Brno-Žabovřesky

Na Flatio Vás nemusia trápiť myšlienky, kde vezmete na vysoké provízie pre realitné kancelárie alebo kauciu aj vo výške niekoľkých mesačných nájmov. S nami tieto zbytočné platby pri plánovaní pobytu v Brne neriešite, pretože máme len 2:

Rezervačný poplatok 19 € za zvolený byt na prenájom. Servisný poplatok podľa dĺžky pobytu.

Ušetrite aj Vy a vyberajte si bývanie na 14 dní, pol roka alebo napríklad aj na 12 mesiacov s rozumom.

Bez realitky

Start-up Flatio Vám zaistí, že prenájom bytu v Brne-Žabovřeskách bude bez realitky a vysokých provízií. Prečo zbytočne míňať, keď tu je aj iné riešenie. Náš tím Vám pomôže ušetriť a zároveň nájsť bývanie podľa Vašich predstáv.

Bez kaucie

Prenájom bytu v Brne-Žabovřeskách bez kaucie nie je len rozprávkou, ktorá sa splní len vo Vašich snoch. Na Flatio ide o realitu, pretože všetky ponuky na webe sú bez nutnosti platiť akúkoľvek istinu, ktorá obvykle býva aj vo výške troch mesačných nájmov.


Najlepšie hodnotené byty v Brne-Žabovřeskách

Máte radi overenú kvalitu? Najlepšie hodnotené byty na prenájom v druhom najväčšom meste Českej republiky nájdete na Flatio. Vďaka prechádzajúcim nájomníkom sa dozviete, či je všetko vybavenie funkčné alebo či náhodou niečo nechýba.

Vyberajte si na Flatio tie najlepšie byty z Brna-Žabovřesk a majte istotu, že zvolené bývanie bude presne zodpovedať uvedenému popisu na webe. Po Vašom príjazde Vás nič neprekvapí a Vašou jedinou starosťou bude vybaľovanie kufru s oblečením a ďalšími osobnými vecami.

StayProtection + Stay Benefits
17. 7. - 21. 7. (5 dní)
26  / noc

103  celkem + 15  jednorázový servisní poplatek

Včetně všech služeb · Bez kauce