Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma
Flatio.sk Česká republika Brno Brno - Stred

Prenájom bytu Brno-střed

V Brne to žije rovnako ako v Prahe. Zvlášť v jeho centre sa nikdy nudiť nebudete. Vyberte si na Flatio prenájom bytu v Brno-střed na 14 dní alebo napríklad aj na 1 celý rok a žiadny fajn zážitok Vám už neunikne.

Vyberte si z 72 nabídek bydlení na Flatio:
Nastěhování - Vystěhování
Hledat
Ověřeno službou Trustpilot
4.6

Brno-střed: byty na prenájom

Aké prenájmy v Brne-střed sú pre Vás k dispozícii? Pozrite sa do našej mapky a hneď budete vedieť, kde sa môžete na pár týždňov alebo aj mesiacov ubytovať.


Najnovšie byty na prenájom: Brno-střed

Vyberáte si miesto, kde budete pri svojej návšteve Brna pár týždňov alebo aj 12 mesiacov bývať? Pozrite sa na Flatio a na najnovšie byty na prenájom v centre Brna. Budete to mať ku všetkým akciám, reštauráciám aj zábave kúsok a výskytu nudy sa báť nemusíte.

Zvoľte si svoje ideálne bývanie dopredu odkiaľkoľvek zo sveta – prehliadnite si virtuálne prehliadky jednotlivých ponúk, zistite hodnotenie bytu a potom si stačí len požiadať o jeho rezerváciu. Prenájom bytu v Brno-střed máte na Flatio zaistený najneskôr do 24 hodín!

StayProtection + Stay Benefits
Nová nabídka
30. 6. - 13. 7. (14 dní)
51  / noc

667  celkem + 100  jednorázový servisní poplatek

Včetně všech služeb · Bez kauce
StayProtection + Stay Benefits
Nová nabídka
17. 6. - 21. 6. (5 dní)
60  / noc

241  celkem + 36  jednorázový servisní poplatek

Včetně všech služeb · Bez kauce
StayProtection + Stay Benefits
Nová nabídka
1. 12. - 29. 1. (60 dní)
44  / noc

2 607  celkem + 367  jednorázový servisní poplatek

Včetně všech služeb · Bez kauce

Bývanie v Brne-střede: čo je dobré vedieť

Bývať v centre Brna so sebou prináša veľa výhod. Všetky akcie, trhy aj ruch veľkomesta máte doslova pod oknami a nič Vás len tak neobíde bez povšimnutia. Hlavná vlaková stanica je pár minút od Vášho bývania, a navyše to všade v uliciach žije vo dne aj v noci. Túžite pri svojom blížiacom sa študijnom, výletnom alebo aj pracovnom pobyte zažiť Brno tak, ako si zaslúži? Zaistite si dopredu bývanie. Na ploche vo veľkosti 15 km² žije podľa údajov z roku 2011 cez 64 tisíc ľudí. Buďte jedným z nich aj Vy! Pokiaľ máte radi živosť veľkomiest, ktorá je s ich centrami spojená, vyberte si prenájom bytu v Brne-střede na Flatio na pár týždňov alebo aj na celý jeden rok bez kaucie a platby vysokých provízií.


Najlepšie hodnotené byty v Brne-střede

Každý cestovateľ, ktorý rád vie, do čoho ide, sa pozerá dopredu tiež na hodnotenie vybraného ubytovania jeho predchádzajúcimi užívateľmi. Najlepšie byty z Brna-střede tak nájdete na Flatio ľahko a budete mať aj ďalšími ľuďmi potvrdené, že údaje v ponuke sú skutočne pravdivé.

Najlepšie hodnotené byty na prenájom sú ideálnou voľbou pre všetkých, ktorí požadujú zaručenú kvalitu. Vyberte si niektorú z ponuky aj Vy pre svoj blížiaci sa pobyt na pár týždňov alebo aj mesiacov a bývajte bez starostí v kompletne zariadenom byte v centre Brna.

Top výběr
StayProtection + Stay Benefits Ověřeno nájemníky
31. 7. - 4. 8. (5 dní)
59  / noc

237  celkem + 36  jednorázový servisní poplatek

Včetně všech služeb · Bez kauce
StayProtection + Stay Benefits Ověřeno nájemníky
30. 7. - 3. 8. (5 dní)
47  / noc

186  celkem + 28  jednorázový servisní poplatek

Včetně všech služeb · Bez kauce
StayProtection + Stay Benefits Ověřeno Flatio
Nová nabídka
17. 6. - 16. 7. (30 dní)
31  / noc

913  celkem + 137  jednorázový servisní poplatek

Včetně všech služeb · Bez kauce

Časovo flexibilný prenájom bytu v Brne-střede

Vďaka tímu Flatio si zoženiete jednoducho krátkodobý, strednedobý aj dlhodobý prenájom bytu v centre Brna. Nech už Vás čaká pracovná či študijná cesta alebo vyrážate do druhého najväčšieho mesta Českej republiky na výlet, tak si vyberte na Flatio na pár týždňov alebo aj mesiacov ideálny prenájom práve pre Vás.

Prenájom bytu na 14 dní

Idete do Brna na 2 týždne, ale nechcete bývať v predražených hoteloch alebo na rušných VŠ internátoch? Na Flatio si vyberte prenájom bytu na 14 dní v centre Brna a stred mesta budete mať hneď po ruke.

Prenájom bytu na mesiac

Zdržíte sa v Brne celé 4 týždne kvôli práci alebo napríklad študijnému pobytu? Obráťte sa na Flatio a vyberte si z ich ponuky prenájom bytu na mesiac v Brne-střede. Centrum máte hneď za rohom alebo rovno pod oknami.

Prenájom bytu na pol roka

Pokiaľ plánujete stráviť v druhom najväčšom meste ČR celých 6 mesiacov, nie je to s Flatio žiadny problém. Veľmi jednoducho si v centre Brna zoženiete prenájom bytu na pol roka bez nutnosti platiť kauciu.

Prenájom bytu na rok

Ak viete, že sa Vám pracovný alebo napríklad študijný pobyt v Brne pretiahne na celý jeden rok, nemusíte zúfať. Vďaka tímu Flatio budete mať prenájom bytu na 12 mesiacov, ktorý bude úplne vybavený, a navyše bez kaucie.


Prenájom bytu bez realitky a bez kaucie Brno-střed

Hovorili Vám, že pokiaľ chcete v Brne prenájom, musíte počítať s kauciou vo výške aj niekoľkých mesačných nájmov? Na Flatio to neplatí, u nás si zoženiete bývanie bez zbytočných nákladov navyše aj v centre druhého najväčšieho mesta Českej republiky.

Bez realitky

Prenájom bytu v Brne-střede bez realitky a bez vysokej provízie môžete vďaka tímu Flatio ľahko zrealizovať. Stačí si vybrať z ponuky ideálne bývanie práve pre Vás, požiadať si o jeho rezerváciu a vyčkať max. 24 hodín na potvrdenie. Potom Vám byt bude prenajímateľom priklepnutý na vybrané obdobie a Vy tak nemusíte riešiť ďalšie výdaje za poplatky pre maklérov. U nás sa platí len 19 € za rezerváciu a servisný poplatok.

Bez kaucie

Bývať mesiac alebo aj rok v prenájme bytu v Brne-střede bez kaucie? Na Flatio to nie je sen, ale skutočnosť. Pozrite sa na ponuky na webe, prehliadnite si ich virtuálne prehliadky aj hodnotenia predchádzajúcich užívateľov a vyberte si ideálne bývanie práve pre Vás odkiaľkoľvek zo sveta, kde máte internet.