Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma

Prenájom bytu Brno-Vinohrady

Na východnej časti Brna leží oblasť Vinohrady. Túžite tu stráviť pár týždňov alebo aj mesiacov počas svojho študijného či napríklad pracovného pobytu? Pozrite si prenájmy bytu v Brne-Vinohrady na Flatio a vyberte si.

Vyberte si z 44 nabídek bydlení na Flatio:
Nastěhování - Vystěhování
Hledat

Brno-Vinohrady: byty na prenájom

Chcete bývať v jednom z 50 farebných sídlisk? Alebo dáte prednosť menej viditeľnej časti vybranej lokality? Pozrite sa na mapku a vyberte si z prenájmov v Brne-Vinohrady.


Najnovšie byty na prenájom: Brno-Vinohrady

Pokiaľ ste milovník výziev a noviniek, tak vo Flatio sme pre Vás pripravili ponuku najnovších bytov na prenájom. Objavte ich ako prvý a nenechajte si prekĺznuť parádnu ponuku pomedzi prsty. Krátkodobý alebo strednedobý prenájom bytu vo Vinohradoch máte zaistený v 3 krokoch:

  • Pozrite si ponuky na webe a prehliadnite si priložené virtuálne prehliadky.
  • Akonáhle máte vybrané, bývanie si rezervujte a uhraďte za to poplatok 19 €.
  • Počkajte maximálne 24 hodín na potvrdenie od prenajímateľa.

V tuto chvíli tu žádné nabídky nemáme. Prohlédněte si zatím nabídky v celém městě.


Prenájom bytu bez realitky a bez kaucie Brno-Vinohrady

Potešte svoju peňaženku a nemíňajte za služby, ktoré nie sú potrebné. Realitné kancelárie majú často veľmi vysoké provízie za sprostredkovanie prenájmov, na Flatio to však riešiť nemusíte. Nášmu tímu zaplatíte len 19 € za rezerváciu vybraného bývania a potom uhradíte servisný poplatok, ktorý sa vypočítava podľa dĺžky Vášho plánovaného pobytu. Žiadne iné výdaje od nás nečakajte, jednáme totiž férovo.

Bez realitky

Zariadiť si prenájom bytu v Brne-Vinohradoch bez realitky a vysokých provízií je na pár týždňov alebo aj mesiacov veľmi jednoduché pomocou tímu Flatio. Tak nestrácajte čas a zariaďte si bývanie teraz hneď. Výrazne ušetríte!

Bez kaucie

Trápi Vás vidina platby vysokej istiny aj vo výške niekoľkých nájmov? Vyberte si prenájom bytu v Brne-Vinohradoch bez kaucie na 14 dní, mesiac alebo napríklad aj jeden celý rok. Odpadnú Vám tak starosti so zháňaním peňazí a môžete si užívať veľkomesto od prvého dňa príjazdu.


Najlepšie hodnotené byty v Brne-Vinohradoch

Pozrite sa na virtuálne prehliadky najlepšie hodnotených bytov na prenájom na Flatio a zistite, kde sa iní cestovatelia cítili počas svojho pobytu v druhom najväčšom meste Českej republiky v pokoji a pohode.

Choďte do istoty a overených ponúk tých najlepších bytov v Brne-Vinohradoch, keď sa chystáte stráviť v Brne pár týždňov alebo aj mesiacov kvôli práci, škole či výletu. Po Vašom príjazde Vás už nič nemôže prekvapiť, len si rýchlo vybalíte osobné veci a môžete začať objavovať krásy veľkomesta.

V tuto chvíli tu žádné nabídky nemáme. Prohlédněte si zatím nabídky v celém městě.