Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma

Prenájom bytu Brno-Medlánky

Bývajte v prenájme v Brne-Medlánky a budete mať pamiatky všade okolo seba. Stačí si vybrať, či sa zdržíte 14 dní, mesiac alebo napríklad aj celý jeden rok a požiadať si o rezerváciu. Do 24 hodín viete, či všetko klaplo.

Vyberte si z 32 nabídek bydlení na Flatio:
Nastěhování - Vystěhování
Hledat

Brno-Medlánky: byty na prenájom

S mapkou na Flatio sa ľahko zorientujete, či je Vami vybraný prenájom bytu v Brne-Medlánkach na 14 dní alebo aj 1 rok blízko MHD alebo napríklad s výhľadom na zámok.


Najnovšie byty na prenájom: Brno-Medlánky

V ponuke aktuálne dostupných krátkodobých alebo strednedobých prenájmov ste zatiaľ nenašli ideálne miesto k pobytu v Brne, ktoré by spĺňalo všetky Vaše potreby a priania na lokalitu aj vybavenie? Sledujte najnovšie byty na prenájom na Flatio a vyberte si podľa ich virtuálnych prehliadok bývanie, ktoré využijete 14 dní, 4 týždne alebo aj 12 mesiacov svojej návštevy v Brne. Ako prvý odskúšate, či všetko zodpovedá uvedenému popisu a webovej prezentácii. Voľte vo výbere prenájmu bytu v Medlánkách start-up Flatio.

V tuto chvíli tu žádné nabídky nemáme. Prohlédněte si zatím nabídky v celém městě.


Prenájom bytu bez realitky a bez kaucie Brno-Medlánky

Povedzte dosť zbytočnému míňaniu za služby, ktoré nepotrebujete. Zohnať si krátkodobý alebo strednedobý prenájom bytu v Brne-Medlánkach bez realitky, vysokých provízií a kaucie je na Flatio ľahké. Výrazne s nami ušetríte a môžete si užiť druhé najväčšie mesto Českej republiky plnými dúškami bez žiadneho obmedzovania.

Bez realitky

Start-up Flatio Vám pomôže v hľadaní bývania v Brne, bez toho aby ste museli žiadať o služby realitnej kancelárie. Skvelou správou navyše je aj to, že platíte len 19 € za rezerváciu a servisný poplatok. Nič viac od Vás chcieť nebudeme a Vy tak môžete peniaze navyše vložiť do zoznamovania sa s novými priateľmi alebo spoznávania tunajších pamiatok.

Bez kaucie

Prečo nechať peniaze ležať v kaucii pol roka alebo aj celých 12 mesiacov? Na Flatio nič z toho riešiť nemusíte, pretože všetky ponuky na webe sú bez nej! Bývajte s rozumom a užite si celý svoj študijný, pracovný alebo aj výletný pobyt od začiatku až do konca naplno.


Najlepšie hodnotené byty v Brne-Medlánkach

Ako si vybrať tie najlepšie byty z Brna-Medlánok, aby ste strávili celý svoj blížiaci sa pobyt v pokoji a v pohode? Pozrite si ponuku na webe Flatio a orientujte sa podľa hodnotenia bývania ich predchádzajúcimi užívateľmi. Vďaka nim viete, či popis bytu sedí s realitou a po príjazde do druhého najväčšieho mesta Českej republiky Vás nič neprekvapí. Šťastie tu je pre pripravených, nepodceňte voľbu a vyberte si najlepšie hodnotené byty na prenájom na Flatio na 14 dní, 4 týždne alebo aj na celých 12 mesiacov.

V tuto chvíli tu žádné nabídky nemáme. Prohlédněte si zatím nabídky v celém městě.