Sign in as a tenant Sign in as a landlord Sign in as a company

Brno-Jundrov: byty na prenájom

Prenájmy v Brne-Jundrove si na Flatio ľahko všetky prehliadnete na pripravenej mapke so základnými údajmi o ponukách v tejto veľmi pokojnej lokalite.


Najnovšie byty na prenájom: Brno-Jundrov

Prenájom bytu v Jundrove je snom každého človeka, ktorý potrebuje vycestovať do veľkomesta, ale má rád svoj pokoj. Nepremeškajte žiadnu super ponuku a sledujte najnovšie byty na prenájom, ktoré sa na Flatio objavia. Potom si pozrite rýchlo virtuálne prehliadky a pokiaľ sa vám byt zapáči, požiadajte si o rezerváciu. Získate tak jednoducho bývanie podľa svojho vkusu aj potrieb na pár týždňov alebo aj mesiacov.

Užite si Brno tak, ako si to predstavujete Vy sami a neuspokojte sa s niečím iným. Voľte krátkodobé alebo dlhodobé prenájmy na Flatio!

from  587  / 30 days
from  20  / day

Prenájom bytu bez realitky a bez kaucie Brno-Jundrov

Nenechajte sa napáliť a zožeňte si lacno bývanie v Brne na 14 dní, pol roka alebo napríklad aj na celých 12 mesiacov. Povedzte dosť drahým hotelom a realitným kanceláriám, zvoľte si prenájom bytu v Brne-Jundrove bez realitky a vysokých provízií, ktorý nájdete na webe od Flatio.

Bez realitky

Prečo hádzať peniaze realitným maklérom, keď ich môžete ušetriť pre svoj blížiaci sa pobyt v Brne? Pozrite si ponuky krátkodobých, strednedobých alebo aj dlhodobých prenájmov na Flatio a plaťte len to, čo skutočne musíte.

Bez kaucie

Prenájom bytu v Brne-Jundrove bez kaucie napríklad aj na celý rok? Na Flatio to nie je sen, ale realita. Tak túto ponuku využite a rezervujte si bývanie na vybrané obdobie.