Prenájom bytu Brno Maloměřice - Flatio
Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma
Flatio.sk Česká republika Brno Brno - Maloměřice

Prenájom bytu Brno-Maloměřice

Či už ste rodený malomeštiak alebo dedinčan, tak pokiaľ máte radi veľkomesto, zožeňte si pre svoj blížiaci sa pobyt v druhom najväčšom meste Českej republiky ideálny prenájom bytu v Brne-Maloměřiciach.

Vyberte si z nabídek bydlení na Flatio:
Nastěhování - Vystěhování
Hledat
Ověřeno službou Trustpilot
4.6

Brno-Maloměřice: byty na prenájom

Túžite mať prehľadne ponuky na Flatio na jednom mieste? Na ich mapke nájdete umiestnené podľa lokalizácie všetky prenájmy v Brne-Maloměřiciach.


Najnovšie byty na prenájom: Brno-Maloměřice

Pozrite si na Flatio najnovšie byty na prenájom a ich priložené virtuálne prehliadky. Svojím tempom si z akéhokoľvek miesta na svete prezrite nové ponuky bývania a v pokoji svojho súčasného bydliska si vyberte to ideálne práve pre Vás. Potom už stačí urobiť len 2 jednoduché kroky:

  • Odoslať žiadosť o rezerváciu pri zvolenom prenájme bytu v Maloměřiciach.
  • Počkať si maximálne 24 hodín na správu s potvrdením od prenajímateľa, či všetko na vybrané obdobie klaplo.

Potom len vybavíte potrebné zmluvy a odovzdáte si kľúče. To je všetko. Hneď potom môžete začať Váš prenajatý byt okamžite využívať!

V tuto chvíli tu žádné nabídky nemáme. Prohlédněte si zatím nabídky v celém městě.


Prenájom bytu bez realitky a bez kaucie Brno-Maloměřice

Aj v druhom najväčšom meste Českej republiky je možné zohnať ľahko a rýchlo prenájom bytu v Brne-Maloměřiciach bez realitky aj vysokej provízie, ktorá ide do vrecka maklérom. Postup je ľahký – stačí sa obrátiť na start-up Flatio a vybrať si z ich ponuky krátkodobých, strednedobých alebo aj dlhodobých prenájmov.

Bez realitky

Bývajte v Brne efektívne a nemíňajte zbytočne peniaze za nezmyselné výdaje od realitky, bez ktorých by ste sa v pohode obišli. Na Flatio platíte len za rezerváciu 19 € a potom servisný poplatok, ktorý sa počíta podľa dĺžky Vášho plánovaného pobytu. Žiadne ďalšie peniaze u nás vydať zo svojej peňaženky nemusíte.

Bez kaucie

Prečo platiť za byt kauciu aj vo výške niekoľkých nájmov, keď existuje možnosť, ako získať super prenájom na 14 dní, mesiac alebo aj celý rok bez toho? Na Flatio si zvoľte z ponuky bývania vhodný prenájom bytu v Brne-Maloměřiciach bez kaucie a bývajte zvolené obdobie v priestoroch, ktoré vyhovujú Vašim potrebám.


Najlepšie hodnotené byty v Brne-Maloměřiciach

Ste ten typ človeka, ktorý dá rád na referencie od zákazníkov a klientov? Pokiaľ áno a teraz sa chystáte vyberať bývanie pre svoj pobyt, ktorý bude v Brne trvať 14 dní, mesiac alebo aj 1 celý rok, tak na Flatio pre Vás máme pripravené najlepšie hodnotené byty na prenájom. Všetky ponuky sú zoradené podľa užívateľského hodnotenia, ktoré vybranému bývaniu udelili jeho prechádzajúci nájomníci. Vyberte si najlepšie byty z Brna-Maloměřic na Flatio a majte zaistený fajn prenájom na celú dobu svojej návštevy.

V tuto chvíli tu žádné nabídky nemáme. Prohlédněte si zatím nabídky v celém městě.