Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma

Prenájom bytu Brno-Žebětín

Chcete pri svojom blížiacom sa pobyte bývať pár týždňov alebo aj mesiacov v oblasti, kde sa pravidelne koná prestížny závod Grand Prix? Vyberte si na Flatio prenájom bytu v Brne-Žebětíne a budete to mať za rohom.

Vyberte si z 44 nabídek bydlení na Flatio:
Nastěhování - Vystěhování
Hledat

Brno-Žebětín: byty na prenájom

Pokiaľ ste milovník motorových vozidiel, vyberte si prenájom bytu v Brne-Žebětíne. Ľahko si ho nájdete na mapke od Flatio, kde sú prehľadne všetky ponuky.


Najnovšie byty na prenájom: Brno-Žebětín

Radi by ste sa ubytovali v oblasti, ktorá je povestná všadeprítomnou vôňou nafty a olejov? Sledujte najnovšie byty na prenájom na Flatio a žiadna ponuka v Brne-Žebětíne Vám už nikdy neunikne. Potom si ich stačí všetky len dôkladne svojím tempom prezrieť pomocou pripravených virtuálnych prehliadok. A hneď budete vedieť, či bude prenájom bytu v Žebětíne pre Vás ten pravý. Samotná rezervácia na vybraných pár týždňov alebo aj mesiacov je potom veľmi ľahká – len o ňu požiadate a počkáte maximálne 24 hodín na potvrdenie od prenajímateľa.

V tuto chvíli tu žádné nabídky nemáme. Prohlédněte si zatím nabídky v celém městě.


Prenájom bytu bez realitky a bez kaucie Brno-Žebětín

Chystáte sa vyjsť na pár týždňov alebo aj mesiacov do Brna za štúdiom, prácou alebo napríklad len na výlet? Ubytujte sa v oblasti, kde to žije vôňou oleja a nafty. Zvoľte si na Flatio prenájom bytu v Brne-Žebětíne bez realitky a vysokej provízie, ktorá ide do vrecka maklérom. S nami to ide lacnejšie, a navyše si môžete bývanie vybrať odkiaľkoľvek zo sveta, kde sa práve nachádzate. Stačí Vám k tomu len pripojenie na internet.

Bez realitky

Už sa nemusíte trápiť tým, koľko si realitka naúčtuje za zohnanie vhodného prenájmu v Brne. Na Flatio tieto nezmyselne vysoké provízie nevedieme, u nás platíte len 19 € za rezerváciu a servisný poplatok, ktorý sa vypočíta podľa dĺžky pobytu.

Bez kaucie

Chcete výrazne ušetriť pri svojom mesačnom alebo aj celoročnom pobyte v druhom najväčšom meste Českej republiky? Na Flatio nájdete jednoducho krátkodobý aj strednedobý prenájom bytu v Brne-Žebětíne bez kaucie aj ďalších zbytočných poplatkov, ktoré si pre Vás pripravia realitky.


Najlepšie hodnotené byty v Brne-Žebětíne

Najlepšie byty z Brna-Žebětína si veľmi jednoducho zoženiete na Flatio. Dôverujte aj Vy hodnoteniu predchádzajúcich užívateľov a budete dopredu vedieť, do čoho idete.

Z najlepšie hodnotených bytov na prenájom si určite vyberiete ideálne bývanie. Stačí si odkiaľkoľvek zo sveta zvoliť na webe prenájom na 14 dní, 4 týždne alebo napríklad aj celých 12 mesiacov. Postup je potom ľahký:

  • Požiadajte si o rezerváciu zvoleného bývania a zaplaťte za ňu poplatok 19 €.
  • Počkajte max. 24 hodín na potvrdzujúcu správu od prenajímateľa.
  • Vybavte si zmluvy, uhraďte servisný poplatok, dohovorte si odovzdanie kľúčov a po príjazde môžete začať ihneď byt využívať.

V tuto chvíli tu žádné nabídky nemáme. Prohlédněte si zatím nabídky v celém městě.