Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma

Prenájom bytu Brno-Líšeň Chcete mať po celú dobu svojho pobytu v druhom najväčšom meste Českej republiky z okien výhľad na les alebo skôr mestskú zástavbu? Pozrite sa na prenájmy bytu v Brne-Líšni a majte zaistené bývanie na 2 týždne alebo aj 12 mesiacov.

Vyberte si z 33 nabídek bydlení na Flatio:
Nastěhování - Vystěhování
Hledat

Brno-Líšeň: byty na prenájom

Mapka na Flatio Vám prehľadne ukáže, ako sú rozmiestnené jednotlivé ponuky na prenájmy v Brne-Líšni. Už ste si vybrali ten pravý pre seba? Tak si ho rezervujte.


Najnovšie byty na prenájom: Brno-Líšeň

Príliš nedôverujete ponukám bez hodnotenia predchádzajúcich užívateľov, pri ktorých sú priložené len fotky? Na Flatio Vám rozumieme, a preto sme pripravili aj k najnovším bytom na prenájom virtuálne prehliadky, ktoré si môžete pozrieť odkiaľkoľvek zo sveta, kde sa práve nachádzate a máte pripojenie na internet. Svojím tempom si prezriete celú domácnosť vrátane vybavenia a Vaše rozhodnutie bude opäť o niečo ľahšie. Zaistite si prenájom bytu v Líšni na Flatio.

V tuto chvíli tu žádné nabídky nemáme. Prohlédněte si zatím nabídky v celém městě.


Bývanie v Brne-Líšni: čo je dobré vedieť

V Brne-Líšni sa na veľkej rozlohe vo veľkosti 15,71 km² vyskytuje podľa údajov z roku 2011 cez 26 tisíc obyvateľov. Túžite byť jedným z nich na 2 týždne, mesiac alebo aj celý rok? Obráťte sa na Flatio a vyberte si z jeho ponuky na webe krátkodobý, strednedobý alebo aj dlhodobý prenájom bytu v Brne-Líšni. Toto územie je osídlené už od dôb praveku a má za sebou bohatú históriu. Nechajte sa ňou previesť a objavte históriu druhého najväčšieho mesta Českej republiky. Navštíviť môžete vo voľných chvíľach napríklad zámok Belcredi alebo aj kaplnku Panny Márie Pomocnice.


Najlepšie hodnotené byty v Brne-Líšni

Aký je lepší dôkaz, že Vami zvolené bývanie je kvalitné, ako hodnotenie jeho predchádzajúcich užívateľov? Pozrite sa na Flatio na najlepšie hodnotené byty na prenájom a spoľahnite sa na referencie ostatných cestovateľov. Objektívne pre Vás zhodnotili, či popis ponuky sedí kompletne so skutočnosťou. Vám tak odpadnú starosti, či po príjazde bude všetko v poriadku a nebude nič chýbať. Vybrať si z najlepších bytov v Brne-Líšni sa oplatí, urobte to aj Vy a užite si svoj pobyt vo veľkomeste od prvých minút.

V tuto chvíli tu žádné nabídky nemáme. Prohlédněte si zatím nabídky v celém městě.


Časovo flexibilný prenájom bytu v Líšni

Start-up Flatio sa vo svojej činnosti špecializuje na krátkodobé, strednedobé aj dlhodobé prenájmy od 14 dní až po jeden celý rok. Vydávate sa do Brna-Líšne na uvedené časové obdobie a hľadáte si teraz bývanie, kde zložíte každý večer hlavu a budete v ňom solídne žiť? Pozrite sa na web a vyberte si z ponuky bytov.

Prenájom bytu na 14 dní

Odmietate tráviť počas svojho pobytu 14 dní v hoteli alebo penzióne? Chcete mať dostatok súkromia a pobývať v domácom prostredí? Vyberte si prenájom bytu na dva týždne v Brne-Líšni na Flatio.

Prenájom bytu na mesiac

Vedú Vás pracovné alebo študijné cesty do Brna na celé 4 týždne? Alebo Vás čaká poznávací výlet, ktorým objavíte všetky kúty veľkomesta? Pozrite sa na prenájom bytu na mesiac v Brne-Líšni a nezdržujte sa hľadaním bývania.

Prenájom bytu na pol roka

Byť pol roka v hoteli Vás neláka a chcete skôr pobývať v prostredí, kde nebudete pod neustálym dohľadom cudzích ľudí? Zaobstarajte si prenájom bytu na 6 mesiacov v Brne-Líšni na Flatio a buďte aj na svojej ceste ako doma.

Prenájom bytu na rok

Vydávate sa do Brna na ročný Erasmus alebo napríklad na zaučenie na firemnú pobočku? Nech máte akýkoľvek dôvod, tak určite hľadáte vhodné bývanie, kde svoj pobyt strávite. Zvoľte si prenájom bytu na 12 mesiacov v Brne-Líšni.


Prenájom bytu bez realitky a bez kaucie Brno-Líšeň

Už je dávno preč doba, kedy pre zohnanie prenájmu bola potrebná realitná kancelária a jej makléri. Teraz si zvládnete na 14 dní, pol roka aj celých 12 mesiacov zaistiť bývanie sami s malou pomocou od Flatio a to odkiaľkoľvek zo sveta, kde práve bývate. Pozrite sa na web a prejdite si ponuku prenájmov bytov v Brne-Líšni, ktoré sú bez realitky, vysokých provízií aj kaucie.

Bez realitky

Bez služieb realitnej kancelárie sa už dnes v pohode zaobídete, a navyše aj výrazne ušetríte. Na Flatio nám zaplatíte len 19 € za rezerváciu a uhradíte servisný poplatok, ktorý sa Vám vypočíta podľa dĺžky pobytu. Žiadne ďalšie platby u nás nie sú!

Bez kaucie

Vyrážate do Brna na pár týždňov alebo aj mesiacov a hľadáte si bývanie, kde nebudete musieť platiť pri uzatvorení zmluvy o prenájme aj kauciu vo výške niekoľkých nájmov? Obráťte sa na Flatio a pozrite sa na ponuky bytov na webe. Všetky sú bez nutnosti platiť akékoľvek finančné istiny.