Sign in as a tenant Sign in as a landlord Sign in as a company

Prenájom bytu Brno-Kníničky

Túžite pri svojom blížiacom sa študijnom, pracovnom alebo napríklad len relaxačnom pobyte bývať v druhom najväčšom meste ČR? Vyberte si oblasť, kde máte prírodu na dosah a zožeňte si prenájom bytu v Brne-Kníničky.

Vyberte si z 51 nabídek bydlení na Flatio:
Move in - Move out
Search

Brno-Kníničky: byty na prenájom

Každá mapa má byť prehľadná na prvý pohľad. Zorientujte sa v aktuálne dostupných ponukách na Flatio a zaistite si prenájom bytu v Brne-Kníničkách.


Najnovšie byty na prenájom: Brno-Kníničky

Nechcete pobývať počas svojho pobytu v predraženom hoteli ani penzióne? Vyberte si z najnovších bytov na prenájom na Flatio a bývajte v domácom pohodlnom prostredí mesiac alebo napríklad aj jeden celý rok.

Vďaka nášmu tímu Vám žiadny nový prenájom bytu v Kníničkách neunikne a budete mať potvrdenú rezerváciu najneskôr do 24 hodín od podania žiadosti. Veľkou výhodou je, že po príjazde nemusíte nič iné riešiť – u nás sú ponuky bytu kompletne zariadené spotrebičmi, nábytkom alebo napríklad aj parkovacím miestom pri dome.

We don't have any offers here at the moment. Check out offers in the whole city for now.


Prenájom bytu bez realitky a bez kaucie Brno-Kníničky

Poznáte to porekadlo, že kto šetrí, má za tri? Na Flatio to platí! U nás neminiete ani korunu navyše, len zaplatíte 19 € za rezerváciu a servisný poplatok. Nemáme potrebu Vás oberať o úspory, radšej Vás necháme investovať ich do spoznávania novej krajiny, priateľov a napríklad aj na návštevu kultúrnych akcií.

Bez realitky

Na Flatio sa oblúkom vyhnete realitnej kancelárii. Vyberte si lacný prenájom bytu v Brne-Kníničkách bez vysokej provízie a bez realitky. Najneskôr do 24 hodín, odkedy si podáte žiadosť o rezerváciu, Vám dá prenajímateľ vedieť, či všetko klaplo.

Bez kaucie

Aj v druhom najväčšom meste Českej republiky sa ubytujete v pohodlnom a domácom prostredí lacno a odkiaľkoľvek na svete. Využite služby Flatio a vyberte si prenájom bytu v Brne-Kníničkách bez kaucie, ktorá je niekedy aj vo výške niekoľkých mesačných nájmov.