Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma

Prenájom bytu Brno-Kníničky

Túžite pri svojom blížiacom sa študijnom, pracovnom alebo napríklad len relaxačnom pobyte bývať v druhom najväčšom meste ČR? Vyberte si oblasť, kde máte prírodu na dosah a zožeňte si prenájom bytu v Brne-Kníničky.

Vyberte si z 33 nabídek bydlení na Flatio:
Nastěhování - Vystěhování
Hledat

Brno-Kníničky: byty na prenájom

Každá mapa má byť prehľadná na prvý pohľad. Zorientujte sa v aktuálne dostupných ponukách na Flatio a zaistite si prenájom bytu v Brne-Kníničkách.


Najnovšie byty na prenájom: Brno-Kníničky

Nechcete pobývať počas svojho pobytu v predraženom hoteli ani penzióne? Vyberte si z najnovších bytov na prenájom na Flatio a bývajte v domácom pohodlnom prostredí mesiac alebo napríklad aj jeden celý rok.

Vďaka nášmu tímu Vám žiadny nový prenájom bytu v Kníničkách neunikne a budete mať potvrdenú rezerváciu najneskôr do 24 hodín od podania žiadosti. Veľkou výhodou je, že po príjazde nemusíte nič iné riešiť – u nás sú ponuky bytu kompletne zariadené spotrebičmi, nábytkom alebo napríklad aj parkovacím miestom pri dome.

V tuto chvíli tu žádné nabídky nemáme. Prohlédněte si zatím nabídky v celém městě.


Prenájom bytu bez realitky a bez kaucie Brno-Kníničky

Poznáte to porekadlo, že kto šetrí, má za tri? Na Flatio to platí! U nás neminiete ani korunu navyše, len zaplatíte 19 € za rezerváciu a servisný poplatok. Nemáme potrebu Vás oberať o úspory, radšej Vás necháme investovať ich do spoznávania novej krajiny, priateľov a napríklad aj na návštevu kultúrnych akcií.

Bez realitky

Na Flatio sa oblúkom vyhnete realitnej kancelárii. Vyberte si lacný prenájom bytu v Brne-Kníničkách bez vysokej provízie a bez realitky. Najneskôr do 24 hodín, odkedy si podáte žiadosť o rezerváciu, Vám dá prenajímateľ vedieť, či všetko klaplo.

Bez kaucie

Aj v druhom najväčšom meste Českej republiky sa ubytujete v pohodlnom a domácom prostredí lacno a odkiaľkoľvek na svete. Využite služby Flatio a vyberte si prenájom bytu v Brne-Kníničkách bez kaucie, ktorá je niekedy aj vo výške niekoľkých mesačných nájmov.