Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma

Prenájom bytu Brno-Chrlice

Máte radi teplo ale vlhko nie je pre Vás? Zabývajte sa pomocou Flatio pri svojom blížiacom sa pobyte na pár týždňov alebo aj mesiacov v prenájme bytu v Brne-Chrliciach, jednej z najviac suchých a horúcich oblastí celej ČR.

Vyberte si z 72 nabídek bydlení na Flatio:
Nastěhování - Vystěhování
Hledat

Brno-Chrlice: byty na prenájom

Chcete výhľad na pole alebo mesto? Na prehľadnej mapke od Flatio si vyberte z prenájmov v Brne-Chrliciach ideálne bývanie pre Vaše potreby a podľa svojho vkusu.


Najnovšie byty na prenájom: Brno-Chrlice

Radi skúšate nové veci? Nebojíte sa objavovať? Sledujte na Flatio ponuku najnovších bytov na prenájom a vyberte si z nej ideálne bývanie na pár týždňov alebo napríklad aj celý 1 rok pre seba alebo aj celú partiu priateľov, čo ide do Brna s Vami.

Zaistite si prenájom bytu v Chrliciach z akéhokoľvek kútu sveta, kde práve pobývate. Na Flatio zvládnete skoro všetko online a bez nutnosti osobne doraziť do Brna. Pozrite si pri nových ponukách bytov ich virtuálne prehliadky, a práve jeden z nich môže byť Vaším osudovým bývaním na celú dobu pobytu.

V tuto chvíli tu žádné nabídky nemáme. Prohlédněte si zatím nabídky v celém městě.


Prenájom bytu bez realitky a bez kaucie Brno-Chrlice

Prenájom bytu v Brne-Chrliciach bez realitky aj vysokých provízií zvládnete zohnať do 24 hodín. Stačí si vybrať na Flatio vhodné bývanie, ktoré splní Vaše požiadavky na vybavenie, lokalitu alebo priestor. Potom len požiadajte o rezerváciu a do jedného dňa Vám dá prenajímateľ potvrdenie. Je to ľahké, že? U nás sa zbytočne nezdržujete.

Bez realitky

V Brne sa dá bývať pár týždňov aj mesiacov bez nutnosti oslovenia realitnej kancelárie alebo predražených hotelov. Zháňajte si byt s rozumom, obráťte sa na tím Flatio a vyberte si z jeho ponuky krátkodobých alebo strednedobých prenájmov na 14 dní, 5 mesiacov alebo aj na celý 1 rok.

Bez kaucie

Na Flatio pri žiadnej ponuke prenájmu nikdy neplatíte kauciu, aj keď sa chystáte vyraziť do Brna len na 14 dní či 12 mesiacov. Pošlete nám len 19 € za rezerváciu a uhradíte servisný poplatok, ktorý sa vypočíta podľa dĺžky Vášho plánovaného pobytu. Zažite Brno tak, ako si zaslúži a nenechajte sa spomaliť zbytočnými platbami.


Najlepšie hodnotené byty v Brne-Chrliciach

Bývajte v jednej z najteplejších oblastí Českej republiky a majte prírodu na dosah ruky. Najlepšie hodnotené byty na prenájom sú zaručenou istotou kvality. A kde nájdete najlepšie byty z Brna-Chrlíc? Obráťte sa na Flatio!

Vyberte si podľa hodnotení bytov od predchádzajúcich užívateľov ideálne bývanie podľa svojich predstáv, ktoré bude spĺňať všetky Vaše potreby. Nič Vás po príjazde v byte neprekvapí, popis vybavenia sa bude zhodovať s realitou a Vy si tak môžete užívať Brno naplno od prvej chvíle.

V tuto chvíli tu žádné nabídky nemáme. Prohlédněte si zatím nabídky v celém městě.