Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma

Prenájom bytu Brno-Tuřany

Chcete to mať kúsok od medzinárodného letiska? Vyberte si pre svoju návštevu druhého najväčšieho mesta ČR krátkodobý alebo strednedobý prenájom bytu v Brne-Tuřany na Flatio a medzinárodný airport budete mať hneď po ruke.

Vyberte si z 72 nabídek bydlení na Flatio:
Nastěhování - Vystěhování
Hledat

Brno-Tuřany: byty na prenájom

Mapka od Flatio Vám ukáže, v akej lokalite sa nachádzajú prenájmy v Brne-Tuřanech. Vy si tak môžete ľahko vybrať, či chcete bývať napríklad blízko pri MHD alebo parku.


Najnovšie byty na prenájom: Brno-Tuřany

Aké sú najnovšie byty na prenájom na Flatio, ktoré si môžete zaistiť pre svoj blížiaci sa pobyt na 14 dní, mesiac alebo napríklad aj celý jeden rok? Sledujte pravidelne web a majte všetko pod palcom. U nás Vám nič neunikne a Vy si tak môžete ako prvý rezervovať nový prenájom bytu v Tuřanech, ktorý sa na Flatio objaví a jeho virtuálna prehliadka Vás očarí. Potom ho odskúšate po celý čas svojho pracovného, študijného alebo výletného pobytu, ohodnotíte jeho kvality a ďalší návštevníci budú hneď vedieť, ako ste si to v reáli užili.

V tuto chvíli tu žádné nabídky nemáme. Prohlédněte si zatím nabídky v celém městě.


Najlepšie hodnotené byty v Brne-Tuřanech

Už Vás unavuje, keď nesedia popisy s reálnym vzhľadom ubytovania na mieste po Vašom príjazde? Nenechajte sa už nikdy prekvapiť a dajte na hodnotenie predchádzajúcich užívateľov. Jedine tí Vám môžu objektívne potvrdiť, že vybraná ponuka stojí za Vašu pozornosť a webová prezentácia zodpovedá skutočnosti.

Na Flatio nájdete najlepšie byty z Brna-Tuřan na jednom mieste. Pozrite si na webe najlepšie hodnotené byty na prenájom a vyberte si pomocou virtuálnych prehliadok ideálne bývanie práve pre Vaše potreby.

V tuto chvíli tu žádné nabídky nemáme. Prohlédněte si zatím nabídky v celém městě.


Prenájom bytu bez realitky a bez kaucie Brno-Tuřany

Realitky si berú ako svoju odmenu za sprostredkovanie často aj celý jeden mesačný nájom. Buďte inteligentnejší a míňajte svoje peniaze rozumnejšie. Využite služby Flatio a jeho krátkodobé, strednedobé či dlhodobé prenájmy bytov v Tuřanech bez realitky, kaucie a vysokých provízií.

Bez realitky

Na Flatio si zoženiete bývanie v Brne na pár týždňov alebo aj celých 12 mesiacov veľmi jednoducho a bez zbytočného míňania. Zaplatíte si len za rezerváciu 19 € a potom uhradíte servisný poplatok. To je všetko a Vám tak zostane pre celú dobu pobytu omnoho viac financií, ako keby ste sa obrátili v hľadaní bývania na realitnú kanceláriu.

Bez kaucie

Zaskočila Vás milo informácia, že sa dá zohnať aj prenájom bytu v Brne-Tuřany bez kaucie? Na Flatio Vám to zaistíme pri každej ponuke, tak to využite, keď sa chystáte na 14 dní alebo napríklad aj na 1 celý rok do Brna. Vy tak nemusíte hľadať peniaze na vysokú platbu istiny, ktorá je často aj vo výške dvoch až troch mesačných nájmov.