Sign in as a tenant Sign in as a landlord Sign in as a company

Prenájom bytu Brno-Černovice

Kúsok prírody a zároveň atmosféra veľkomesta. To spĺňajú prenájmy bytov v Brne-Černoviciach. Chcete v tejto mestskej lokalite bývať pár týždňov alebo aj mesiacov? Pozrite sa na Flatio a rezervujte si bývanie podľa svojich predstáv.

Vyberte si z 51 nabídek bydlení na Flatio:
Move in - Move out
Search

Brno-Černovice: byty na prenájom

Na mapke od Flatio vidíte všetky prenájmy v Brne-Černoviciach prehľadne na jednom mieste aj s ďalšími základnými údajmi o ponuke. Pozrite sa na to a vyberte si.


Najnovšie byty na prenájom: Brno-Černovice

Zažite atmosféru veľkomesta, kde máte okrem mestskej zástavby aj prírodu okolo seba. Zožeňte si prenájom bytu v Brne-Černoviciach a buďte pár týždňov alebo aj celý jeden rok v pokoji a pohode. Vyberte si z najnovších bytov na prenájom parádne bývanie, ktoré vám bude každý závidieť. Pozrite sa na virtuálne prehliadky a vyberte si z nich nové bývanie pre svoj blížiaci sa pobyt. Všetko na Flatio zvládneme bez potreby platiť kauciu alebo vysoké poplatky, s nami uhradíte len 19 € za rezerváciu a servisný poplatok.

We don't have any offers here at the moment. Check out offers in the whole city for now.


Bývanie v Brne-Černoviciach: čo je dobré vedieť

Idete do Brna na 4 týždne, pol roka alebo aj 12 mesiacov? Rezervujte si na Flatio bývanie, ktoré splní Vaše požiadavky na lokalitu aj vybavenie. Na rozlohe vo veľkosti 6,29 km² žije podľa informácií z roku 2011 cez 8 tisíc obyvateľov. Vybrali ste si niektorý z prenájmov bytov v Brne-Černoviciach aj Vy? Tak to máte vyhrané. Táto pôvodne hospodársky orientovaná oblasť Brna sa v súčasnej dobe mení na priemyslovú štvrť. Avšak pôvodné prírodné krajiny Černovického hájika stále zostávajú na svojom malom kúsku. A Vy tak máte možnosť zažiť veľkomesto plnými dúškami a zároveň mať kúsok prírody pár krokov od domu.


Časovo flexibilný prenájom bytu v Černoviciach

Aj keď vyrazíte do Brna len na 14 dní alebo aj na celý jeden rok, tak na Flatio si jednoducho zoženiete na vybrané obdobie bývanie podľa svojho vkusu a potrieb. Start-up Flatio sa zaoberá sprostredkovaním krátkodobých, strednedobých aj dlhodobých prenájmov v Brne-Černoviciach, túžite sa tu usadiť na pár týždňov alebo aj mesiacov? Rezervujte si byt.

Prenájom bytu na 14 dní

Aj na dva týždne sa môžete ubytovať v domácom prostredí. Vyberte si z ponuky prenájmov bytov na 14 dní v Černoviciach a majte zaistené pokojné bývanie na pár týždňov aj mesiacov svojho pobytu v Brne.

Prenájom bytu na mesiac

Na Flatio si poradíme aj s požiadavkou bývania na 4 týždne. Vyrážate do Brna na toto časové obdobie? Pozrite sa na ponuky na webe a zvoľte si prenájom bytu na mesiac v Brne-Černoviciach.

Prenájom bytu na pol roka

Či už sa chystáte na pracovnú, študijnú alebo výletnú návštevu druhého najväčšieho mesta v Českej republike, tak v Brne-Černoviciach si ľahko zoženiete prenájom bytu na celých 6 mesiacov.

Prenájom bytu na rok

Budete tráviť 12 mesiacov v Brne-Černoviciach kvôli pracovným povinnostiam alebo študijným činnostiam? Nechcete bývať v drahých hoteloch ani v hlučných univerzitných internátoch? Pozrite sa na ponuku prenájmov na rok od Flatio a vyberte si.


Najlepšie hodnotené byty v Brne-Černoviciach

Má niektorý z bytov ponúkaných na Flatio v Brne najvyššie hodnotenie? Pozrite sa na jeho virtuálnu prehliadku a rezervujte si ho na 14 dní, 4 týždne, pol roka alebo aj na celých 12 mesiacov. Pokiaľ však úplne nespĺňa Vaše predstavy, pozrite sa na ďalšie najlepšie byty na prenájom v Brne-Černoviciach na pár týždňov alebo aj mesiacov.

U nás je navyše všetko bez kaucie a vysokých provízií, platíte len 19 € za rezerváciu a servisný poplatok. Je to lacné, rýchle a zvládnete to z akejkoľvek krajiny na svete, kde máte pripojenie na internet.

We don't have any offers here at the moment. Check out offers in the whole city for now.


Prenájom bytu bez realitky a bez kaucie Brno-Černovice

Vydávate sa za chvíľu na cestu do Brna a plánujete tu stráviť 2 týždne, mesiac alebo napríklad aj celý jeden rok? Pokiaľ nechcete platiť premrštené ceny za hotely alebo služby realitným kanceláriám, obráťte sa na tím Flatio a jeho ponuku krátkodobých, strednedobých aj dlhodobých prenájmov bytov v Brne-Černoviciach bez realitky, vysokých poplatkov aj kaucie. Podľa virtuálnych prehliadok, hodnotenia prechádzajúcich užívateľov a podrobných popisov si ľahko vyberiete ideálne bývanie práve pre Vás.

Bez realitky

S Flatio nemusíte riešiť, kde vezmete na provízie maklérom. Žiadne totiž nebudete platiť. U nás sa platí len 19 € za rezerváciu a potom len servisný poplatok, ktorý sa vypočíta podľa dĺžky Vášho plánovaného pobytu.

Bez kaucie

Kto rozumne ušetrí, má potom na výlety aj pravidelné stretávanie sa s novými priateľmi na akciách v Brne. Buďte aj Vy rozumný a neplaťte zbytočne kauciu, keď to robiť nemusíte.