Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma

Prenájom bytu Brno-Černovice

Kúsok prírody a zároveň atmosféra veľkomesta. To spĺňajú prenájmy bytov v Brne-Černoviciach. Chcete v tejto mestskej lokalite bývať pár týždňov alebo aj mesiacov? Pozrite sa na Flatio a rezervujte si bývanie podľa svojich predstáv.

Vyberte si z 44 nabídek bydlení na Flatio:
Nastěhování - Vystěhování
Hledat

Brno-Černovice: byty na prenájom

Na mapke od Flatio vidíte všetky prenájmy v Brne-Černoviciach prehľadne na jednom mieste aj s ďalšími základnými údajmi o ponuke. Pozrite sa na to a vyberte si.


Najnovšie byty na prenájom: Brno-Černovice

Zažite atmosféru veľkomesta, kde máte okrem mestskej zástavby aj prírodu okolo seba. Zožeňte si prenájom bytu v Brne-Černoviciach a buďte pár týždňov alebo aj celý jeden rok v pokoji a pohode. Vyberte si z najnovších bytov na prenájom parádne bývanie, ktoré vám bude každý závidieť. Pozrite sa na virtuálne prehliadky a vyberte si z nich nové bývanie pre svoj blížiaci sa pobyt. Všetko na Flatio zvládneme bez potreby platiť kauciu alebo vysoké poplatky, s nami uhradíte len 19 € za rezerváciu a servisný poplatok.

V tuto chvíli tu žádné nabídky nemáme. Prohlédněte si zatím nabídky v celém městě.


Bývanie v Brne-Černoviciach: čo je dobré vedieť

Idete do Brna na 4 týždne, pol roka alebo aj 12 mesiacov? Rezervujte si na Flatio bývanie, ktoré splní Vaše požiadavky na lokalitu aj vybavenie. Na rozlohe vo veľkosti 6,29 km² žije podľa informácií z roku 2011 cez 8 tisíc obyvateľov. Vybrali ste si niektorý z prenájmov bytov v Brne-Černoviciach aj Vy? Tak to máte vyhrané. Táto pôvodne hospodársky orientovaná oblasť Brna sa v súčasnej dobe mení na priemyslovú štvrť. Avšak pôvodné prírodné krajiny Černovického hájika stále zostávajú na svojom malom kúsku. A Vy tak máte možnosť zažiť veľkomesto plnými dúškami a zároveň mať kúsok prírody pár krokov od domu.


Časovo flexibilný prenájom bytu v Černoviciach

Aj keď vyrazíte do Brna len na 14 dní alebo aj na celý jeden rok, tak na Flatio si jednoducho zoženiete na vybrané obdobie bývanie podľa svojho vkusu a potrieb. Start-up Flatio sa zaoberá sprostredkovaním krátkodobých, strednedobých aj dlhodobých prenájmov v Brne-Černoviciach, túžite sa tu usadiť na pár týždňov alebo aj mesiacov? Rezervujte si byt.

Prenájom bytu na 14 dní

Aj na dva týždne sa môžete ubytovať v domácom prostredí. Vyberte si z ponuky prenájmov bytov na 14 dní v Černoviciach a majte zaistené pokojné bývanie na pár týždňov aj mesiacov svojho pobytu v Brne.

Prenájom bytu na mesiac

Na Flatio si poradíme aj s požiadavkou bývania na 4 týždne. Vyrážate do Brna na toto časové obdobie? Pozrite sa na ponuky na webe a zvoľte si prenájom bytu na mesiac v Brne-Černoviciach.

Prenájom bytu na pol roka

Či už sa chystáte na pracovnú, študijnú alebo výletnú návštevu druhého najväčšieho mesta v Českej republike, tak v Brne-Černoviciach si ľahko zoženiete prenájom bytu na celých 6 mesiacov.

Prenájom bytu na rok

Budete tráviť 12 mesiacov v Brne-Černoviciach kvôli pracovným povinnostiam alebo študijným činnostiam? Nechcete bývať v drahých hoteloch ani v hlučných univerzitných internátoch? Pozrite sa na ponuku prenájmov na rok od Flatio a vyberte si.


Najlepšie hodnotené byty v Brne-Černoviciach

Má niektorý z bytov ponúkaných na Flatio v Brne najvyššie hodnotenie? Pozrite sa na jeho virtuálnu prehliadku a rezervujte si ho na 14 dní, 4 týždne, pol roka alebo aj na celých 12 mesiacov. Pokiaľ však úplne nespĺňa Vaše predstavy, pozrite sa na ďalšie najlepšie byty na prenájom v Brne-Černoviciach na pár týždňov alebo aj mesiacov.

U nás je navyše všetko bez kaucie a vysokých provízií, platíte len 19 € za rezerváciu a servisný poplatok. Je to lacné, rýchle a zvládnete to z akejkoľvek krajiny na svete, kde máte pripojenie na internet.

V tuto chvíli tu žádné nabídky nemáme. Prohlédněte si zatím nabídky v celém městě.


Prenájom bytu bez realitky a bez kaucie Brno-Černovice

Vydávate sa za chvíľu na cestu do Brna a plánujete tu stráviť 2 týždne, mesiac alebo napríklad aj celý jeden rok? Pokiaľ nechcete platiť premrštené ceny za hotely alebo služby realitným kanceláriám, obráťte sa na tím Flatio a jeho ponuku krátkodobých, strednedobých aj dlhodobých prenájmov bytov v Brne-Černoviciach bez realitky, vysokých poplatkov aj kaucie. Podľa virtuálnych prehliadok, hodnotenia prechádzajúcich užívateľov a podrobných popisov si ľahko vyberiete ideálne bývanie práve pre Vás.

Bez realitky

S Flatio nemusíte riešiť, kde vezmete na provízie maklérom. Žiadne totiž nebudete platiť. U nás sa platí len 19 € za rezerváciu a potom len servisný poplatok, ktorý sa vypočíta podľa dĺžky Vášho plánovaného pobytu.

Bez kaucie

Kto rozumne ušetrí, má potom na výlety aj pravidelné stretávanie sa s novými priateľmi na akciách v Brne. Buďte aj Vy rozumný a neplaťte zbytočne kauciu, keď to robiť nemusíte.