Prenájom bytu Brno Obřany - Flatio
Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma
Flatio.sk Česká republika Brno Brno - Obřany

Prenájom bytu Brno-Obřany

Či už ste turista, študent alebo pracujúci, zohnať prenájom bytu v Brne-Obřanech na dva týždne, mesiac alebo napríklad aj na celý jeden rok je vďaka tímu Flatio hračka. Majte bývanie zariadené dopredu a buďte v pokoji.

Vyberte si z nabídek bydlení na Flatio:
Nastěhování - Vystěhování
Hledat
Ověřeno službou Trustpilot
4.6

Brno-Obřany: byty na prenájom

Chcete vidieť všetky prenájmy v Brne-Obřanech? Na mapke od Flatio sú prehľadne usporiadané podľa svojho umiestnenia a Vy tak hneď viete, kde sa byt nachádza.


Najnovšie byty na prenájom: Brno-Obřany

Máte radi novinky? Chcete skúšať veci medzi prvými? Sledujte na Flatio najnovšie byty na prenájom a buďte tým, kto po prvýkrát overí, ako virtuálne prehliadky a popis bytu zodpovedajú realite.

Prenájom bytu v Obřanech bude vyhovovať všetkým pracujúcim, študentom aj výletníkom, ktorí majú radi ruch veľkomesta a pokoj si nechávajú na dôchodok. Ste to aj Vy?

  1. Vyberte si ideálne bývanie na webe.
  2. Požiadajte si o rezerváciu.
  3. Maximálne do 24 hodín budete mať potvrdenie od prenajímateľa, že je byt na 14 dní, mesiac alebo aj celý rok Váš.

V tuto chvíli tu žádné nabídky nemáme. Prohlédněte si zatím nabídky v celém městě.


Prenájom bytu bez realitky a bez kaucie Brno-Obřany

Prečo by ste mali hľadať bývanie na pár týždňov alebo aj mesiacov v Brne pomocou realitnej kancelárie, keď môžete využiť aj lacnejšiu možnosť? Oslovte tím Flatio a pozrite si na ich webe aktuálne ponuky krátkodobých, strednedobých alebo aj dlhodobých prenájmov bytov v rôznych dispozíciách.

Bez realitky

Už žiadne trápenie sa s nezmyselnými poplatkami, zožeňte si prenájom bytu v Brne-Obřany bez realitky a vysokých provízií. S Flatio to máte za pár korún a usporené peniaze môžete využiť pre spoznávanie druhého najväčšieho mesta Českej republiky alebo aj na zoznamovanie sa s novými priateľmi.

Bez kaucie

S Flatio budete mať zaistený prenájom bytu v Brne-Obřanech bez kaucie a len s minimálnymi platbami pre nás. Uhradíte len 19 € za rezerváciu vybraného bývania a servisný poplatok podľa dĺžky plánovaného pobytu. V porovnaní vysokých cien hotelov alebo odmien pre maklérov s nami výrazne ušetríte pri svojej dvojtýždňovej, mesačnej alebo aj ročnej návšteve Brna.


Najlepšie hodnotené byty v Brne-Obřanech

Kto má v ponuke tie najlepšie byty z Brna-Obřan? Jedine start-up Flatio! Obráťte sa na ich tím a vyberte si z najlepšie hodnotených bytov na prenájom ideálne bývanie, ktoré Vás osloví nielen podľa virtuálnej prehliadky, ale tiež priložených kladných referencií.

Názory prechádzajúcich užívateľov Vami vybraného prenájmu sú pre Vás dôležité? Zvoľte si bývanie pre svoju blížiacu sa návštevu Brna podľa jeho hodnotenia a majte istotu, že všetko bude na mieste také, aké ste to očakávali. Vďaka tomu si môžete začať užívať druhé najväčšie mesto ČR plnými dúškami od prvého dňa príjazdu.

V tuto chvíli tu žádné nabídky nemáme. Prohlédněte si zatím nabídky v celém městě.