Prenájom bytu Brno Útěchov - Flatio
Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma
Flatio.sk Česká republika Brno Brno - Útěchov Vyberte

Prenájom bytu Brno-Útěchov

Okraj veľkomesta je skoro ako dedina. Túžite po tom, že budete bývať pár týždňov alebo aj mesiacov v prostredí, ktoré bude mať v sebe kúsok prírody? Zožeňte si na Flatio strednedobý alebo krátkodobý prenájom bytu v Brne-Útěchove.

Vyberte si z nabídek bydlení na Flatio:
Nastěhování - Vystěhování
Hledat
Ověřeno službou Trustpilot
4.6

Brno-Útěchov: byty na prenájom

Mapka na Flatio prehľadne ukáže, kde sa nachádzajú strednedobé alebo aj krátkodobé prenájmy v Brne-Útěchove. Využite ju a majte všetko na jednom mieste.


Najnovšie byty na prenájom: Brno-Útěchov

Vyberte si z najnovších bytov na prenájom v Útěchove a bývajte 14 dní, 4 týždne alebo aj 12 mesiacov v Brne v pokoji a v pohode. Či už Vás čaká v druhom najväčšom meste Českej republiky študijný, pracovný alebo výletný pobyt, vďaka tímu Flatio si ho užijete plnými dúškami.

Prenájom bytu v Útěchove máte zaistený veľmi ľahko – najneskôr do 24 hodín od podania žiadosti o rezerváciu Vám dá prenajímateľ správu, že s bývaním môžete počítať po celú dobu Vášho pobytu.

V tuto chvíli tu žádné nabídky nemáme. Prohlédněte si zatím nabídky v celém městě.


Prenájom bytu bez realitky a bez kaucie Brno – Útěchov

Nikto by Vás nemal nútiť platiť zbytočne vysoké poplatky za zohnanie prenájmu v Brne na 14 dní, 4 týždne alebo napríklad aj na celých 12 mesiacov. Na Flatio jednáme férovo, u nás zaplatíte len:

  • Rezervačný poplatok 19 €.
  • Servisný poplatok podľa dĺžky pobytu.

Bez realitky Majte zohnaný dopredu úplne zariadený prenájom bytu v Brne-Útěchove bez realitky a vysokých provízií, ktoré idú do vrecka maklérovi. Na Flatio si nájdete bývanie aj bez potreby míňať. Bez kaucie Žiadne platby navyše Vás na Flatio nečakajú. Na webe si vyberte prenájom bytu v Brne-Útěchove bez kaucie aj ďalších vysokých poplatkov. S nami ušetríte a môžete tak investovať peniaze do objavovania druhého najväčšieho mesta Českej republiky.