Sign in as a tenant Sign in as a landlord Sign in as a company

Prenájom bytu Brno-Ivanovice

Čaká Vás pobyt v druhom najväčšom meste ČR na 14 dní alebo aj na celý 1 rok? Vyriešte svoje bývanie pomocou tímu Flatio a zožeňte si jednoducho a rýchlo úplne zariadený prenájom bytu v Brno-Ivanovice.

Vyberte si z 51 nabídek bydlení na Flatio:
Move in - Move out
Search

Brno-Ivanovice: byty na prenájom

V ponukách na Flatio sa ľahko zorientujete. Stačí si pozrieť pripravenú mapku, kde máte všetky prenájmy v Brne-Ivanoviciach prehľadne na jednom mieste.


Najnovšie byty na prenájom: Brno-Ivanovice

Aké najnovšie byty na prenájom nájdete na Flatio? Pozrite sa na web a žiadna super ponuka Vám neunikne. Potom si pri nej svojím tempom prehliadnete priloženú virtuálnu prehliadku a pokiaľ sa vám bude bývanie páčiť, stačí si byt rezervovať na vybrané obdobie.

Zohnanie prenájmu bytu v Ivanoviciach je na Flatio rýchle a veľmi jednoduché. Veľkou výhodou je, že najneskôr do 24 hodín od podania žiadosti o rezerváciu viete, či môžete s bývaním na zvolené obdobie počítať. A navyše sú všetky prenájmy kompletne zariadené nábytkom aj príslušenstvom, Vy tak po príjazde nemusíte nič riešiť.

We don't have any offers here at the moment. Check out offers in the whole city for now.


Prenájom bytu bez realitky a bez kaucie Brno-Ivanovice

Prečo by ste mali platiť realitným kanceláriám vysoké provízie, keď na Flatio si zoženiete krátkodobý aj strednedobý prenájom na pár týždňov aj mesiacov bez nutnosti platiť také sumy? U nás sa platí len 19 € za rezerváciu a servisný poplatok. To je všetko a zvyšok usporených peňazí môžete investovať do spoznávania Brna.

Bez realitky

Chcete bývať pár týždňov alebo aj mesiacov v druhom najväčšom meste Českej republiky? Voľte si pre zaistenie prenájmu bytu v Brne-Ivanoviciach bez realitky a vysokých provízií tím od Flatio. Budete mať po celý svoj pobyt skvelé domáce prostredie a úplne vybavené bývanie.

Bez kaucie

Bývajte vďaka Flatio v prenájme bytu Brno-Ivanovice bez kaucie. Výrazne ušetríte a máte tak veľa prostriedkov pre zaistenie fajn akcií, zoznamovanie sa s novými známymi alebo napríklad nadväzovanie ďalších obchodných príležitostí.