Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma

Prenájom bytu Brno-Ivanovice

Čaká Vás pobyt v druhom najväčšom meste ČR na 14 dní alebo aj na celý 1 rok? Vyriešte svoje bývanie pomocou tímu Flatio a zožeňte si jednoducho a rýchlo úplne zariadený prenájom bytu v Brno-Ivanovice.

Vyberte si z 72 nabídek bydlení na Flatio:
Nastěhování - Vystěhování
Hledat

Brno-Ivanovice: byty na prenájom

V ponukách na Flatio sa ľahko zorientujete. Stačí si pozrieť pripravenú mapku, kde máte všetky prenájmy v Brne-Ivanoviciach prehľadne na jednom mieste.


Najnovšie byty na prenájom: Brno-Ivanovice

Aké najnovšie byty na prenájom nájdete na Flatio? Pozrite sa na web a žiadna super ponuka Vám neunikne. Potom si pri nej svojím tempom prehliadnete priloženú virtuálnu prehliadku a pokiaľ sa vám bude bývanie páčiť, stačí si byt rezervovať na vybrané obdobie.

Zohnanie prenájmu bytu v Ivanoviciach je na Flatio rýchle a veľmi jednoduché. Veľkou výhodou je, že najneskôr do 24 hodín od podania žiadosti o rezerváciu viete, či môžete s bývaním na zvolené obdobie počítať. A navyše sú všetky prenájmy kompletne zariadené nábytkom aj príslušenstvom, Vy tak po príjazde nemusíte nič riešiť.

V tuto chvíli tu žádné nabídky nemáme. Prohlédněte si zatím nabídky v celém městě.


Prenájom bytu bez realitky a bez kaucie Brno-Ivanovice

Prečo by ste mali platiť realitným kanceláriám vysoké provízie, keď na Flatio si zoženiete krátkodobý aj strednedobý prenájom na pár týždňov aj mesiacov bez nutnosti platiť také sumy? U nás sa platí len 19 € za rezerváciu a servisný poplatok. To je všetko a zvyšok usporených peňazí môžete investovať do spoznávania Brna.

Bez realitky

Chcete bývať pár týždňov alebo aj mesiacov v druhom najväčšom meste Českej republiky? Voľte si pre zaistenie prenájmu bytu v Brne-Ivanoviciach bez realitky a vysokých provízií tím od Flatio. Budete mať po celý svoj pobyt skvelé domáce prostredie a úplne vybavené bývanie.

Bez kaucie

Bývajte vďaka Flatio v prenájme bytu Brno-Ivanovice bez kaucie. Výrazne ušetríte a máte tak veľa prostriedkov pre zaistenie fajn akcií, zoznamovanie sa s novými známymi alebo napríklad nadväzovanie ďalších obchodných príležitostí.