Prenájom bytu Brno Kohoutovice - Flatio
Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma
Flatio.sk Česká republika Brno Brno - Kohoutovice Vyberte

Prenájom bytu Brno-Kohoutovice

Nasťahujte sa na 14 dní alebo napríklad aj na celý 1 rok do najviac zalesnenej oblasti Brna. Užite si pobyt vo veľkomeste vďaka Flatio naplno a vyberte si prenájom bytu v Brne-Kohoutoviciach. Prírodu aj civilizáciu máte za rohom.

Vyberte si z nabídek bydlení na Flatio:
Nastěhování - Vystěhování
Hledat
Ověřeno službou Trustpilot
4.6

Brno-Kohoutovice: byty na prenájom

Idete do veľkomesta na pár týždňov alebo aj mesiacov, ale túžite mať prírodu stále blízko? Pozrite sa na mapku Flatio a vyberte si medzi prenájmami v Brne-Kohoutoviciach.


Najnovšie byty na prenájom: Brno-Kohoutovice

Najnovšie byty na prenájom ocenia predovšetkým ľudia, ktorí majú radi výzvy a novinky. Ste taký a hľadáte si teraz bývanie pre svoj pobyt v Brne, ktorý bude trvať 14 dní, pol roka alebo aj 12 mesiacov? V tom prípade ste na Flatio správne – vyberte si prenájom bytu v Kohoutoviciach, pozrite si priloženú virtuálnu prehliadku svojím tempom a požiadajte si v prípade záujmu ako prvý o rezerváciu. Najneskôr do 24 hodín Vám dá prenajímateľ vedieť, či máte zvolené bývanie na vybraný čas vo vrecku.

V tuto chvíli tu žádné nabídky nemáme. Prohlédněte si zatím nabídky v celém městě.


Bývanie v Brne-Kohoutoviciach: čo je dobré vedieť

Ubytujte sa pri svojej blížiacej sa ceste do druhého najväčšieho mesta Českej republiky v Kohoutoviciach, kde žije na ploche vo veľkosti 4,09 km² cez 12 tisíc obyvateľov. Ide o z veľkej časti zalesnenú oblasť, ktorá má však mestský charakter, tak pokiaľ chcete mať prírodu blízko a žiť zároveň vo veľkomeste, Kohoutovice sú ideálnou lokalitou. Budete len necelú polhodinku s MHD od centra a nič Vám tak neunikne. Užite si svoj pracovný, študijný alebo aj výletný pobyt celých 14 dní, 4 týždne, pol roka alebo aj 12 mesiacov bez starostí o to, kde budete bývať.


Najlepšie hodnotené byty v Brne-Kohoutoviciach

Chcete bývať pri svojej plánovanej pracovnej alebo napríklad študijnej ceste v najlepších bytoch z Brna-Kohoutovíc? Na Flatio si všetko zaistíte veľmi jednoducho:

  • Prezrite si ponuky na webe a vyberte si z najlepšie hodnotených bytov na prenájom ideálne miesto na pobyt, spĺňajúce všetky Vaše potreby.
  • Pošlite prenajímateľovi žiadosť o rezerváciu, uhraďte poplatok 19 € a počkajte max. 24 hodín na potvrdenie z jeho strany.

Hodnotenie predchádzajúcich užívateľov Vám dáva ďalšiu istotu, že bola Vaša voľba správna.

V tuto chvíli tu žádné nabídky nemáme. Prohlédněte si zatím nabídky v celém městě.


Časovo flexibilný prenájom bytu v Kohoutoviciach

Idete už čoskoro do Brna na 14 dní, pol roka alebo dokonca celých 12 mesiacov kvôli pracovným povinnostiam alebo napríklad študijnému pobytu? Nenechajte svoje bývanie na náhodu a zaistite si dopredu krátkodobý, strednedobý alebo dlhodobý prenájom bytu v Brne-Kohoutoviciach.

Prenájom bytu na 14 dní

Je pre Vás novinkou, že si môžete zohnať prenájom bytu na dva týždne bez nutnosti platiť kauciu? Na Flatio to zvládne každý, stačí si vybrať z ponuky bývania v Brne-Kohoutoviciach a požiadať si o rezerváciu.

Prenájom bytu na mesiac

Čakajú Vás celé 4 týždne v Brne-Kohoutoviciach kvôli pracovnej ceste alebo napríklad študijnej návšteve? Voľte pre bývanie prenájom bytu na mesiac na Flatio. Podľa virtuálnych prehliadok si vyberte podľa svojich potrieb a vkusu.

Prenájom bytu na pol roka

Pol roka ubehne rýchlo ako voda v horskej rieke, keď máte kde bývať a nemusíte riešiť drahé hotely alebo rušné internáty. Buďte na svoj pobyt pripravení a zožeňte si na Flatio prenájom bytu na 6 mesiacov v Brne-Kohoutoviciach.

Prenájom bytu na rok

Už teraz viete, že sa Váš pobyt v Brne pretiahne na celý rok? Ubytovať sa v hoteli alebo penzióne by bolo zbytočne drahé, voľte radšej na Flatio prenájom bytu na 12 mesiacov v Kohoutoviciach.


Prenájom bytu bez realitky a bez kaucie Brno-Kohoutovice

Kohoutovice sú krásnou lokalitou, kde si užijú pobyt hlavne milovníci prírody, pretože ide o z veľkej časti zalesnenú oblasť Brna. Ste takým človekom a chystáte sa do druhého najväčšieho mesta Českej republiky na výlet, študijný pobyt alebo pracovnú cestu? Nech je Váš cieľ akýkoľvek, tak na Flatio si zoženiete jednoducho prenájom bytu v Brne-Kohoutoviciach bez realitky, vysokých provízií a kaucie.

Bez realitky

Bývať v Brne bez realitky v prenajatom byte už nie je len sen. Aj keď je zohnanie bývania na vlastnú päsť ťažké, na Flatio Vám to uľahčíme. Stačí si pozrieť web, zvoliť si podľa virtuálnych prehliadok a hodnotení vhodné bývanie a požiadať si o jeho rezerváciu. Všetko zvládnete bez využitia služieb realitných kancelárií.

Bez kaucie

Neplaťte žiadnu kauciu, keď nemusíte. Na Flatio sú všetky ponuky bez potreby platiť istinu pri uzatvorení zmluvy. Nech už vyrážate do Brna na 14 dní alebo aj 1 celý rok, podmienky sa u nás nelíšia.