Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma

Prenájom bytu Brno – Starý Lískovec

Chcete mať kúpalisko za rohom a bývanie na pár týždňov alebo aj celý jeden rok s atmosférou pravého veľkomesta? Vyberte si na Flatio krátkodobý alebo strednedobý prenájom bytu v Brne – Starom Lískovci.

Vyberte si z 72 nabídek bydlení na Flatio:
Nastěhování - Vystěhování
Hledat

Brno-Starý Lískovec: byty na prenájom

V mapke od Flatio sa ľahko zorientujete, kde sa presne nachádzajú všetky ponúkané krátkodobé aj strednedobé prenájmy v Brne – Starom Lískovci.


Najnovšie byty na prenájom: Brno – Starý Lískovec

Šťastie praje pripraveným, preto voľbu svojho bývania na 14 dní, 4 týždne alebo aj na celých 12 mesiacov nepodceňujte. Vyberte si dopredu z najnovších bytov na prenájom ten pravý práve pre Vás. Pomocou virtuálnych prehliadok si podľa svojho tempa prezriete celý ponúkaný byt a počas pár minút zistíte, či vyhovuje dispozične aj vybavením všetkým Vašim potrebám.

Prenájom bytu v Starom Lískovci si zaistíte veľmi ľahko – zvolíte si ideálnu ponuku a požiadate si pri nej o rezerváciu. Do 24 hodín Vám prenajímateľ pošle správu s potvrdením.

V tuto chvíli tu žádné nabídky nemáme. Prohlédněte si zatím nabídky v celém městě.


Prenájom bytu bez realitky a bez kaucie Brno – Starý Lískovec

Bývajte pomocou strednedobých a krátkodobých prenájmov na Flatio v lokalite, kde budete mať športovisko aj MHD len pár krokov od domu. Aj keď idete do Brna na pár týždňov alebo aj mesiacov ako študent, pracujúci alebo je to napríklad ďalší cieľ Vašej cesty digitálneho nomáda, tak oblasť Starého Lískovca Vás osloví. Atmosféra veľkomesta na Vás dýcha z každej ulice, nechajte sa do nej vtiahnuť a zažite Brno tak, ako si zaslúži.

Bez realitky

Na Flatio si vyberiete prenájom bytu v Brne – Starom Lískovci aj bez realitky a vysokých provízií, ktoré potom musíte poslať maklérovi zo svojho vrecka. U nás zaplatíte len 19 € za rezerváciu bývania a potom uhradíte servisný poplatok podľa dĺžky Vášho plánovaného pobytu.

Bez kaucie

Majte svoje financie pod kontrolou a využite pre hľadanie prenájmu bytu v Brne – Starom Lískovci bez kaucie tím Flatio. U nás nevyžadujeme žiadne istiny aj vo výške niekoľkých mesačných nájmov, poradíme si aj bez nich. Vy tak výrazne ušetríte a peniaze navyše môžete vložiť do akcií v Brne alebo napríklad do nákupov.


Najlepšie hodnotené byty v Brne – Starom Lískovci

Prečo by ste sa mali uspokojiť s priemerným bývaním? Vyberte si na Flatio najlepšie byty z Brna – Starého Lískovca a majte zaistené dopredu parádne bývanie, ktoré je navyše overené svojimi predchádzajúcimi užívateľmi, ktorí ho na webe ohodnotili. Vďaka tomu si teraz aj Vy môžete vybrať z najlepšie hodnotených bytov na prenájom a mať tak istotu, že Vás po Vašom príjazde nič na byte neprekvapí.

Všetky prenájmy sú u nás kompletne zariadené a Vy si vybavenie môžete pozrieť dopredu z pohodlia svojho súčasného bydliska pomocou pripravených virtuálnych prehliadok.

V tuto chvíli tu žádné nabídky nemáme. Prohlédněte si zatím nabídky v celém městě.