Prenájom bytu Brno Slatina - Flatio
Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma
Flatio.sk Česká republika Brno Brno - Slatina Vyberte

Prenájom bytu Brno-Slatina

Zaujímate sa o históriu alebo len hľadáte pokojné bývanie vo veľkomeste? Nech už sú Vaše potreby akékoľvek, tak na Flatio si na 14 dní alebo aj 1 rok nájde prenájom bytu v Brne-Slatine študent, pracujúci aj digitálny nomád.

Vyberte si z nabídek bydlení na Flatio:
Nastěhování - Vystěhování
Hledat
Ověřeno službou Trustpilot
4.6

Brno-Slatina: byty na prenájom Mapka od Flatio Vám prehľadne ukáže, v akej lokalite prenájmy v Brne-Slatine sú, kto ich spravuje alebo napríklad aj koľko Vás budú na vybrané obdobie stáť.


Najnovšie byty na prenájom: Brno-Slatina Čo je nové, to je dobré. Poznáte to porekadlo a chcete ho vždy vyskúšať v praxi, keď sa objaví nejaká novinka? Pokiaľ sa chystáte skoro vyraziť na cesty do Brna, tak na Flatio máte teraz možnosť, stačí si vybrať z ponuky najnovších bytov na prenájom na webe. Pozrite si virtuálne prehliadky a prehliadnite si vybrané bývanie svojím tempom, v akúkoľvek dennú dobu a odkiaľkoľvek zo sveta, kde teraz ste. Na Flatio si zvolíte vhodný krátkodobý, strednedobý alebo dlhodobý prenájom bytu v Slatine, potom si ho zarezervujete a najneskôr do 24 hodín Vám dá prenajímateľ správu s potvrdením.

V tuto chvíli tu žádné nabídky nemáme. Prohlédněte si zatím nabídky v celém městě.


Bývanie v Brne-Slatine: čo je dobré vedieť Túžite po pokoji, aj keď vyrážate bývať na pár týždňov alebo aj mesiacov do veľkomesta? V Brne-Slatine budete len 20 minút od centra s MHD a zároveň ďaleko od stredu všetkého rušného diania. Na rozlohe vo veľkosti 5,83 km² sa podľa údajov z roku 2011 budete deliť o miesto so skoro 10 tisícmi ďalších obyvateľov. Chcete ísť do toho? Pozrite sa na ponuku prenájmov bytov v Brne-Slatine a zožeňte si bývanie, ktoré Vám bude vyhovovať po všetkých stránkach. Pri svojej návšteve môžete vo voľných chvíľach navštíviť prírodnú lokalitu Stránska skala, ktorá ukázala veľa pozostatkov prehistorického života alebo sa napríklad vydať na prehliadku kostolov či kaplniek.


Najlepšie hodnotené byty v Brne-Slatine Najlepšie byty z Brna-Slatiny Vám zaručia, že na 100 % budete vedieť, do čoho pri výbere bývania idete. Predchádzajúci nájomníci do referencií dajú všetky svoje skúsenosti s reálnou podobou bytu a Vy tak máte objektívny zoznam názorov na lokalitu, výbavu alebo aj spotrebiče. Pozrite sa na najlepšie hodnotené byty na prenájom, prejdite si v pokoji ich virtuálne prehliadky a vyberte si ideálne miesto pre Váš blížiaci sa pobyt. Aj keď sa chystáte do Brna na 14 dní alebo aj na celý rok, tak na Flatio si nájdete bývanie raz dva.

V tuto chvíli tu žádné nabídky nemáme. Prohlédněte si zatím nabídky v celém městě.


Časovo flexibilný prenájom bytu v Slatine Nebuďte časovo obmedzovaní pre svoje bývanie, vyberte si na Flatio krátkodobý, strednedobý alebo dlhodobý prenájom bytu v Brne-Slatine. Buď strávite v druhom najväčšom meste Českej republiky 2 týždne alebo napríklad aj celých 12 mesiacov. Je to na Vás – stačí si len zvoliť bývanie, rezervovať si ho, uhradiť za to 19 € a do 24 hodín máte všetko vybavené. Prenájom bytu na 14 dní Budete 2 týždne v Brne a chcete ich stráviť mimo drahého hotela alebo rušného univerzitného internátu? Existujú aj iné spôsoby pre zaistenie bývania, ideálnym riešením je zaistiť si na Flatio prenájom bytu na dva týždne v Brne-Slatine. Prenájom bytu na mesiac Celé 4 týždne budete v Brne-Slatine a hľadáte si v tejto lokalite teraz bývanie? Uspokojte sa len s tým najlepším a vyberte si pre svoj pracovný alebo napríklad aj výletný pobyt prenájom bytu na mesiac na Flatio. Prenájom bytu na pol roka Pokiaľ Vás čaká práca v Brne na 6 mesiacov alebo do druhého najväčšieho mesta Českej republiky vyrážate napríklad za štúdiom, tak si vyberte pokojný prenájom bytu na pol roka v Slatine na Flatio. Prenájom bytu na rok Očakávate, že sa Vaša návšteva Brna predĺži napríklad aj na jeden celý rok? Neriešte bývanie, kde by ste museli platiť kauciu, obráťte sa na Flatio a vyberte si dlhodobý prenájom bytu na 12 mesiacov v Brne-Slatine.


Prenájom bytu bez realitky a bez kaucie Brno-Slatina Zožeňte si prenájom bytu v Brne-Slatine bez realitky, vysokých provízií aj kaucie. Na Flatio to je reálna situácia, stačí si len pozrieť aktuálne ponuky bývania a ich virtuálne prehliadky. Prezrieť si tak môžete z Číny alebo aj z Islandu, ako vyzerá obývačka, kúpeľňa alebo aké je vybavenie kuchyne. Bez realitky V súčasnej dobe už nie je potrebné pre zohnanie kvalitného prenájmu vyhľadať služby realitnej kancelárie, zvládnete to sami s malou pomocou od Flatio. Ponuka bytov na webe je široká, stačí len zvoliť ideálne bývanie, ktoré Vás na prvý pohľad očarí a požiadať si o jeho rezerváciu. Za ňu nám pošlete len 19 €, uhradíte nám servisný poplatok a nič viac od Vás nebudeme potrebovať platiť. Bez kaucie Neplaťte nezmyselne vysoké čiastky na kauciách, na Flatio ich od Vás nechceme. Radšej peniaze využite pre spoznávanie Brna a jeho kúzelných miest, nových priateľov alebo napríklad do návštevy kultúrnych akcií.