Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma

Prenájom bytu Brno – Královo Pole

Bývajte pomocou Flatio na severe druhého najväčšieho mesta Českej republiky po celý Váš študijný, pracovný alebo výletný pobyt. Vyberte si vhodný prenájom bytu v Brne – Královom Poli na 14 dní alebo napríklad aj na 1 rok.

Vyberte si z 32 nabídek bydlení na Flatio:
Nastěhování - Vystěhování
Hledat

Brno-Královo Pole: byty na prenájom

Chcete vedieť, ktoré prenájmy v Brne – Královom Poli sú teraz na rezerváciu na 2 týždne alebo aj 12 mesiacov? Pozrite sa na mapku Flatio, kde je všetko na jednom mieste.


Najnovšie byty na prenájom: Brno – Královo Pole

Máte už prehliadnuté všetky aktuálne ponuky na Flatio, ale zatiaľ Vás žiadny prenájom bytu v Královom Poli 100% neoslovil a hľadáte ďalej svoje vysnívané bývanie? Nezúfajte a sledujte najnovšie byty na prenájom, ktoré boli na Flatio pridané. Možno práve jeden z nich bude spĺňať všetky Vaše požiadavky a stane sa Vaším sídlom na pár týždňov alebo aj mesiacov.

Všetky nové ponuky si môžete online prehliadnuť z pokoja svojho súčasného bývania pomocou pripravených virtuálnych prehliadok. Zohnať si bývanie v Brne už nemôže byť ľahšie!

464  / 30 dní
15  / den
Včetně všech služeb

Bývanie v Brne-Královom Poli: čo je dobré vedieť

Kúsok od centra sa na Flatio môžete ľahko ubytovať v prenájme bytu v Brne – Královom Poli, skoro 10 km² veľkej oblasti, ktorú obýva podľa údajov z roku 2011 cez 28 tisíc obyvateľov. Pokiaľ túžite byť medzi nimi na 14 dní alebo aj na celý jeden rok, pozrite sa na web Flatio, prehliadnite si virtuálne prehliadky a vyberte si ideálne bývanie podľa Vašich potrieb. Cez voľný víkend potom môžete navštíviť najrôznejšie pamätihodnosti, ktorými sú napríklad bývalý kláštor kartuziánov s kostolom Najsvätejšej Trojice alebo socha sv. Jána Nepomuckého. O zábavu máte v Brne vždy postarané, nechajte sa uniesť atmosférou veľkomesta a užite si ho naplno.


Najlepšie hodnotené byty v Brne – Královom Poli

Spoľahnite sa na skúsenosti predchádzajúcich užívateľov a zožeňte si na Flatio najlepšie byty z Brna – Královho Pola, ktoré sú zoradené podľa hodnotenia ich predchádzajúcich obyvateľov. Budete mať istotu, že sa popis zhoduje skutočne aj teraz s realitou a nemusíte tak na mieste riešiť chýbajúcu perinu alebo napríklad internet. Všetko bude tak, ako je napísané.

Najlepšie hodnotené byty na prenájom sú pre Vás istotou, vďaka ktorej viete, do čoho idete. Na pár týždňov alebo napríklad aj mesiacov tak budete mať vďaka Flatio o pokojný pobyt postarané.

464  / 30 dní
15  / den
Včetně všech služeb

Časovo flexibilný prenájom bytu v Královom Poli

Hľadanie krátkodobého, strednedobého alebo dlhodobého prenájmu bytu v Brne – Královom Poli bude s tímom Flatio hračkou. Využiť bývanie môžete na 14 dní, 4 týždne alebo aj na 12 mesiacov. Stačí si vybrať z ponuky úplne zariadených bytov a najneskôr do 24 hodín od rezervácie budete vedieť, či je prenájom na zvolené obdobie Váš.

Prenájom bytu na 14 dní

Chystáte sa do Brna na dvojtýždňový pobyt kvôli pracovnej ceste alebo je to ďalší cieľ Vašej nomádskej cesty? Na Flatio si zvoľte prenájom bytu na 14 dní podľa svojho vkusu a nebudete míňať na drahé hotely.

Prenájom bytu na mesiac

Váš pobyt v druhom hlavnom meste ČR sa pretiahne na celé 4 týždne? Bývajte v domácom prostredí, ktoré si zaistíte cez Flatio. Prenájom bytu na mesiac v Brne – Královom Poli budete mať na celú dobu zabezpečený.

Prenájom bytu na pol roka

Budete bývať pol roka v Brne? Zabývajte sa v lokalite, kde na Vás mestská atmosféra dýcha z každého rohu. Zožeňte si úplne zariadený prenájom bytu na 6 mesiacov v Královom Poli a bývajte podľa svojho vkusu.

Prenájom bytu na rok

Pobývať celý jeden rok v hoteli alebo penzióne nie je práve ekonomické, pokiaľ máte aj inú možnosť. A na Flatio Vám ju poskytneme! U nás si ľahko nájdete prenájom bytu na 12 mesiacov v Královom Poli.


Prenájom bytu bez realitky a bez kaucie Brno – Královo Pole

Bývajte v Brne – Královom Poli bez zbytočných výdajov navyše počas svojho 14denného, mesačného alebo aj ročného pobytu kvôli práci alebo škole. Pomocou Flatio si vyberiete jednoducho podľa virtuálnych prehliadok ideálne bývanie, ktoré bude spĺňať Vaše požiadavky, požiadate si o jeho rezerváciu a najneskôr do 24 hodín budete mať jasno.

Bez realitky

Už Vás nebaví odvádzať maklérom poplatky, ktoré sú veľakrát premrštené? Vyberte si kompletne zariadený prenájom bytu v Brne – Královom Poli bez realitky a bez vysokých provízií do ich vreciek. U nás sa platí len za rezerváciu 19 € a servisný poplatok, nič iné sa neplatí.

Bez kaucie

Túžite si zohnať prenájom bytu v Brne – Královom Poli bez kaucie, ktorá býva tak vysoká ako niekoľko mesačných nájmov? Na Flatio sú všetky ponuky bez nej a navyše s nami ušetríte aj na poplatkoch. To, čo nasporíte, tak môžete venovať do spoznávania tunajšej kultúry, ľudí alebo na návštevu akcií.