Sign in as a tenant Sign in as a landlord Sign in as a company

Prenájom bytu Brno-Komín

Bývajte v prenájme bytu v Brne-Komíne a majte kúsok exotiky v podobe ZOO alebo aj prírodný park kúsok od domu. Na Flatio si zvoľte, či chcete krátkodobý, strednedobý alebo aj dlhodobý prenájom a bývanie si rezervujte.

Vyberte si z 51 nabídek bydlení na Flatio:
Move in - Move out
Search

Brno-Komín: mapa prenájmov

Na Flatio je pre všetkých záujemcov pripravená prehľadná mapa prenájmov v Brne-Komíne na pár týždňov aj mesiacov. Pozrite si ju a vyberte si svoje bývanie pre blížiaci sa pobyt.


Najnovšie byty na prenájom: Brno-Komín

Prehliadli ste si už virtuálne prehliadky najnovších bytov na prenájom, ktoré pridali ich prenajímatelia na Flatio? Pokiaľ Vám vyhovuje u niektorého z nich vybavenie aj lokalita, nepremeškajte svoju šancu. Rezervujte si vybrané bývanie na 14 dní, mesiac alebo napríklad aj na celý jeden rok Vášho pobytu v Brne a majte zaistené bývanie v domácom prostredí plnom pokoja a pohody. Krátkodobý alebo strednedobý prenájom bytu v Brne-Komíne si na Flatio navyše zoženiete aj bez kaucie a vysokých poplatkov, tak túto možnosť využite.

We don't have any offers here at the moment. Check out offers in the whole city for now.


Prenájom bytu bez realitky a bez kaucie Brno-Komín

Každý by mal zvážiť, či chce vyhadzovať peniaze za služby, bez ktorých sa v Brne ľahko zaobíde. Ste v skupine, ktorá chce ušetriť, ale zároveň sa aj kvalitne zabývať na 14 dní, 4 týždne alebo aj 12 mesiacov? Pozrite si ponuky prenájmov bytov v Brne-Komíne bez realitky a vysokých provízií, ktoré má na webe start-up Flatio.

Bez realitky

Flatio Vám pomôže sprostredkovať krátkodobý aj strednedobý prenájom na pár týždňov alebo aj mesiacov bez nutnosti osloviť realitné kancelárie a ich maklérov. Na webe si vyberiete podľa virtuálnych prehliadok svoje budúce bývanie a požiadate si o rezerváciu. Zaplatíte za ňu 19 €, uhradíte servisný poplatok a máte byt zaistený. Všetko rýchlo a lacno.

Bez kaucie

Prečo by ste mali brať zo svojich sporení peniaze na istinu, keď to na Flatio nie je potrebné? U nás si zoženiete prenájom bytu v Brne-Komíne bez kaucie. Ušetrené peniaze tak zostanú, kde sú a Vy ich napríklad využijete pre návštevu tunajších podnikov alebo konferencií.


Najlepšie hodnotené byty v Brne-Komíne

Sľubovali Vám už v mnohých ubytovaniach funkčnú WiFi, ale po príjazde ste boli vyvedení z omylu a internetové pripojenie bolo pomalé ako pohyb leňochoda? Na Flatio Vám tieto nepríjemné zážitky zvládneme eliminovať, stačí si vybrať z najlepšie hodnotených bytov na prenájom a bývanie na pár týždňov alebo aj mesiacov máte zaistené v prostredí, ktoré si sami dopredu vyberiete z pohodlia svojho aktuálneho pobytu. Brno-Komín má tie najlepšie byty, ulovte si ich pre seba a užite si svoju návštevu druhého najväčšieho mesta Českej republiky tak, ako si to zaslúžite.

We don't have any offers here at the moment. Check out offers in the whole city for now.