Prenájom bytu Brno Komín - Flatio
Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma
Flatio.sk Česká republika Brno Brno - Komín Vyberte

Prenájom bytu Brno-Komín

Bývajte v prenájme bytu v Brne-Komíne a majte kúsok exotiky v podobe ZOO alebo aj prírodný park kúsok od domu. Na Flatio si zvoľte, či chcete krátkodobý, strednedobý alebo aj dlhodobý prenájom a bývanie si rezervujte.

Vyberte si z nabídek bydlení na Flatio:
Nastěhování - Vystěhování
Hledat
Ověřeno službou Trustpilot
4.6

Brno-Komín: mapa prenájmov

Na Flatio je pre všetkých záujemcov pripravená prehľadná mapa prenájmov v Brne-Komíne na pár týždňov aj mesiacov. Pozrite si ju a vyberte si svoje bývanie pre blížiaci sa pobyt.


Najnovšie byty na prenájom: Brno-Komín

Prehliadli ste si už virtuálne prehliadky najnovších bytov na prenájom, ktoré pridali ich prenajímatelia na Flatio? Pokiaľ Vám vyhovuje u niektorého z nich vybavenie aj lokalita, nepremeškajte svoju šancu. Rezervujte si vybrané bývanie na 14 dní, mesiac alebo napríklad aj na celý jeden rok Vášho pobytu v Brne a majte zaistené bývanie v domácom prostredí plnom pokoja a pohody. Krátkodobý alebo strednedobý prenájom bytu v Brne-Komíne si na Flatio navyše zoženiete aj bez kaucie a vysokých poplatkov, tak túto možnosť využite.

V tuto chvíli tu žádné nabídky nemáme. Prohlédněte si zatím nabídky v celém městě.


Prenájom bytu bez realitky a bez kaucie Brno-Komín

Každý by mal zvážiť, či chce vyhadzovať peniaze za služby, bez ktorých sa v Brne ľahko zaobíde. Ste v skupine, ktorá chce ušetriť, ale zároveň sa aj kvalitne zabývať na 14 dní, 4 týždne alebo aj 12 mesiacov? Pozrite si ponuky prenájmov bytov v Brne-Komíne bez realitky a vysokých provízií, ktoré má na webe start-up Flatio.

Bez realitky

Flatio Vám pomôže sprostredkovať krátkodobý aj strednedobý prenájom na pár týždňov alebo aj mesiacov bez nutnosti osloviť realitné kancelárie a ich maklérov. Na webe si vyberiete podľa virtuálnych prehliadok svoje budúce bývanie a požiadate si o rezerváciu. Zaplatíte za ňu 19 €, uhradíte servisný poplatok a máte byt zaistený. Všetko rýchlo a lacno.

Bez kaucie

Prečo by ste mali brať zo svojich sporení peniaze na istinu, keď to na Flatio nie je potrebné? U nás si zoženiete prenájom bytu v Brne-Komíne bez kaucie. Ušetrené peniaze tak zostanú, kde sú a Vy ich napríklad využijete pre návštevu tunajších podnikov alebo konferencií.


Najlepšie hodnotené byty v Brne-Komíne

Sľubovali Vám už v mnohých ubytovaniach funkčnú WiFi, ale po príjazde ste boli vyvedení z omylu a internetové pripojenie bolo pomalé ako pohyb leňochoda? Na Flatio Vám tieto nepríjemné zážitky zvládneme eliminovať, stačí si vybrať z najlepšie hodnotených bytov na prenájom a bývanie na pár týždňov alebo aj mesiacov máte zaistené v prostredí, ktoré si sami dopredu vyberiete z pohodlia svojho aktuálneho pobytu. Brno-Komín má tie najlepšie byty, ulovte si ich pre seba a užite si svoju návštevu druhého najväčšieho mesta Českej republiky tak, ako si to zaslúžite.

V tuto chvíli tu žádné nabídky nemáme. Prohlédněte si zatím nabídky v celém městě.