Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma

Prenájom bytu Brno-Jehnice

Chcete mať kúsok prírody neustále po ruke a zároveň sa chystáte do druhého najväčšieho mesta Českej republiky? Zaistite si prenájom bytu v Brne-Jehnice a majte isté bývanie na 2 týždne alebo napríklad aj na jeden rok.

Vyberte si z 72 nabídek bydlení na Flatio:
Nastěhování - Vystěhování
Hledat

Brno-Jehnice: byty na prenájom

Mapka od Flatio Vám poradí, ktoré prenájmy v Brne-Jehniciach sú aktuálne dostupné. Máte o niektorý záujem? Požiadajte si o rezerváciu a do 24 hodín máte odpoveď!

Najnovšie byty na prenájom: Brno-Jehnice

Na čo by ste sa mali vždy pozrieť, keď prídete na web Flatio? Sledujte najnovšie byty na prenájom a buďte neustále v obraze. Žiadna pridaná ponuka Vám vďaka nášmu tímu neunikne a Vy si potom hneď môžete prezrieť svojím tempom virtuálne prehliadky jednotlivých bytov odkiaľkoľvek na svete, kde sa práve nachádzate a máte pripojenie na internet.

Vyberte si ideálny prenájom bytu v Jehniciach ľahko a rýchlo. A najneskôr do 24 hodín budete mať jasno, či s bývaním na 14 dní, mesiac alebo aj na pol roka v Brne môžete počítať.

V tuto chvíli tu žádné nabídky nemáme. Prohlédněte si zatím nabídky v celém městě.


Prenájom bytu bez realitky a bez kaucie Brno-Jehnice

Radi by ste bývali kúsok od prírody a zároveň sa chystáte na pár týždňov alebo aj mesiacov do Brna, druhého najväčšieho mesta Českej republiky? Navštívte web od Flatio a vyberte si ideálny byt pre Vaše potreby. A buďte 14 dní alebo aj celý rok v domácom prostredí, v ktorom sa budete každý deň cítiť skvele.

Bez realitky

Chcete si zohnať prenájom bytu v Brne-Jehniciach bez realitky a vysokých provízií, ktoré zhrabne maklér? Na Flatio zaplatíte len rezervačný poplatok 19 €. A potom len servisný poplatok, nič viac.

Bez kaucie

Povedzte dosť zbytočnému míňaniu. Bývať v prenájme bytu v Brne-Jehniciach ide veľmi ľahko – stačí si vybrať podľa virtuálnych prehliadok, požiadať o rezerváciu a počkať max. 24 hodín na vybavenie. Potom sa len doriešia zmluvy a po odovzdaní kľúčov môžete ihneď bývať.