Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma

Krátkodobý prenájom bytov na mesiac v Brne

Vyberte si typ bydlení:

Čaká Vás cesta do Brna na mesiac? Pokiaľ dávate prednosť vlastnému súkromiu, dajte radšej prednosť krátkodobému prenájmu bytu na Flatio pred ubytovaním v hoteli. Na webe nájdete ponuku garsónok aj viacizbových bytov.

Byt k pronájmu - Brno-Střed - Štýřice, 2+kk Dvoupodlažní apartmán s dřevěnými trámy, moderním zařízením, Wi-Fi zdarma a výhledem na Červený kopec a Brněnské výstaviště. Má plně vybavenou kuchyň, jídelní kout a koupelnu se sprchou. K dispozici je TV a bezpečnostní schránka. Měsíční nájemné je včetně poplatků.
Apartmán se nachází v samém srdci Brna, přímo v centru Brna poblíž Náměstí Svobody na ulici Kobližná. Apartmán je prostorný a je plně vybaven. Přestože je byt přímo v centru města, je tichý a klidný. Byt má prostornou samostatnou ložnici s manželskou postelí a pohovkou a obývací pokoj s kuchyní. V obývacím pokoji je velká a pohodlná pohovka. Při vstupu do budovy je recepce, kterou můžete využívat…
The apartment is located on the 1st floor of a newly built house on the street Hybešova, on the site of 1 + kk. The apartment has a double bed, sofa bed, kitchenette, dining table with chairs, smart TV, in the bathroom is also a washing machine. The apartment is the main train station and the square square comes in 15 minutes. The apartment has a parking space, you can easily park in the…
Byt se nachází v samém srdci Brna, u náměstí Svobody, na ulici Kobližná. Byt je prostorný a plně vybavený (kuchyně, manželská postel, rozkládací pohovky, skříň, TV, pračka, ...). Byt je dispozičně 1kk o velikosti 55 m2. V okolí domu je veškerá vybavenost. V domě funguje také recepce, která je k dispozici ve všední dny.

Lacný prenájom bytu na mesiac v Brne?

Vyberte si ideálny prenájom pomocou virtuálnej prehliadky, fotografií alebo popisov a požiadajte o rezerváciu. Počkajte na jej schválenie, uzavrite zmluvu a môžete sa sťahovať. Navyše neplatíte žiadnu kauciu ani províziu, len 19 € za úspešnú rezerváciu a nájom.

Potrebujete prenájom v Brne na 14 dní alebo dlhšie ako na mesiac?

Vycestujte na 14 dní až 6 mesiacov do Brna za zábavou, školou alebo napríklad prácou. Bývanie si na celú dobu Vášho pobytu zoženiete ľahko na Flatio. Všetky byty sú navyše kompletne zariadené, čo Vám uľahčí prácu so zháňaním najnutnejšieho vybavenia.

Ako to celé funguje?

Stačí si len vybrať svoju obľúbenú ponuku, podať žiadosť o rezerváciu a počkať na rozhodnutie prenajímateľa (až 24 hodín)! Po prijatí budete môcť dokončiť zmluvný proces vrátane podpisu zmluvy o prenájme - všetko online z pohodlia Vášho domova!

Zobrazit více