Přihlásit jako nájemník Přihlásit jako majitel Přihlásit jako firma

Krátkodobý prenájom bytov na mesiac v Brne

Vyberte si typ bývania:

Čaká Vás cesta do Brna na mesiac? Pokiaľ dávate prednosť vlastnému súkromiu, dajte radšej prednosť krátkodobému prenájmu bytu na Flatio pred ubytovaním v hoteli. Na webe nájdete ponuku garsónok aj viacizbových bytov.

Byt k pronájmu - Brno-Střed - Štýřice, 2+kk Dvoupodlažní apartmán s dřevěnými trámy, moderním zařízením, Wi-Fi zdarma a výhledem na Červený kopec a Brněnské výstaviště. Má plně vybavenou kuchyň, jídelní kout a koupelnu se sprchou. K dispozici je TV a bezpečnostní schránka. Měsíční nájemné je včetně poplatků.
Luxusní moderní apartmán v širším centru Brna. Tiché prostředí, vlastní parkovací místo ve dvoře, plně zařízený podkrovní apartmán, jehož součástí je vestavěná privátní sauna pro 3 osoby. Najdete zde vše potřebné pro ničím nerušený pobyt. Maximální kapacita 2 osoby. Využijte ke svému pobytu 70m2 zcela nového a moderního apartmánu v centru Brna, jehož součástí je možnost parkování ve dvoře.…

Lacný prenájom bytu na mesiac v Brne?

Vyberte si ideálny prenájom pomocou virtuálnej prehliadky, fotografií alebo popisov a požiadajte o rezerváciu. Počkajte na jej schválenie, uzavrite zmluvu a môžete sa sťahovať. Navyše neplatíte žiadnu kauciu ani províziu, len 19 € za úspešnú rezerváciu a nájom.

Potrebujete prenájom v Brne na 14 dní alebo dlhšie ako na mesiac?

Vycestujte na 14 dní až 6 mesiacov do Brna za zábavou, školou alebo napríklad prácou. Bývanie si na celú dobu Vášho pobytu zoženiete ľahko na Flatio. Všetky byty sú navyše kompletne zariadené, čo Vám uľahčí prácu so zháňaním najnutnejšieho vybavenia.

Ako to celé funguje?

Stačí si len vybrať svoju obľúbenú ponuku, podať žiadosť o rezerváciu a počkať na rozhodnutie prenajímateľa (až 24 hodín)! Po prijatí budete môcť dokončiť zmluvný proces vrátane podpisu zmluvy o prenájme - všetko online z pohodlia Vášho domova!

Zobrazit více